Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy?

Wiele osób planujących zakup mieszkania ma świadomość, że w większości przypadków nieodłącznym elementem całego procesu jest wybór odpowiedniego finansowania. W naturalny sposób rodzi się więc pytanie: czy w tym żmudnym procesie wystarczy własna wiedza, czy może jednak bezpieczniej skorzystać z pomocy eksperta?

Warto podkreślić, że wbrew powszechnej opinii, usługi doradcy finansowego najczęściej są bezpłatne i niezobowiązujące (tak jest właśnie w Ronson Development). Co więcej, oprocentowanie kredytu, w uzyskaniu którego uczestniczy doradca, będzie takie, jakie dostaniemy bezpośrednio w banku lub nawet korzystniejsze. Doradca może indywidualnie negocjować warunki kredytu w imieniu klienta. Co jeszcze przemawia za tym, żeby przy wyborze kredytu odwiedzić doradcę?

– Doradca zbada naszą zdolność kredytową, uwzględniając wymagania różnych banków. Na tym etapie znajomość różnic w procedurach bankowych jest niezbędna.

– Doradca przygotuje także kompleksowe porównanie kilkunastu ofert i pomoże porównać inne opłaty i prowizje, które składają się na całkowity koszt kredytu. Dzięki temu zyskamy sporo cennego czasu i skorzystamy z pełnej analizy rynku przygotowanej przez profesjonalistów.

– Doradca przygotuje także kilka wariantów okresu kredytowania, które pozwolą na dopasowanie wysokości raty do możliwości domowego budżetu.

– Po wyborze najlepszej oferty kredytowej, ekspert pomoże również w dopełnieniu formalności.

– Doradca będzie monitorować cały proces od momentu złożenia wniosku do uruchomienia kredytu.

Klienci firmy Ronson Development do dyspozycji mają ekspertów z Działu Kredytów Hipotecznych. Ich profesjonalna pomoc zapewnia klientom maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji.

Opublikowano:
27.01.2017

Eksperci