O firmie

Ronson Development już od 21 lat buduje mieszkania z najwyższą dbałością o indywidualne potrzeby klientów. Działamy kompleksowo – oddajemy mieszkania nie tylko w stanie deweloperskim, ale także lokale wykończone pod okiem najlepszych profesjonalistów.

Nasze osiedla to nowoczesne i wielofunkcyjne przestrzenie miejskie w najlepszych lokalizacjach. Tworzymy je z wykorzystaniem wysokiej jakości ekologicznych materiałów i innowacyjnych technologii. Wszystko to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest najlepszym potwierdzeniem wartości, które charakteryzują naszą firmę: jakość, solidność i bezpieczeństwo.

Nasze motto to:

Najwyższa Jakość
w dobrej cenie

Naszą strategię realizujemy poprzez tworzenie najwyższej jakości osiedli, w ramach których oferujemy mieszkańcom szeroki pakiet udogodnień i innowacyjne rozwiązania. Otwarte siłownie, kluby fitness, osiedlowe miejsca integracji czy kluby malucha to tylko przykłady dodatkowych elementów, które w znaczący sposób podnoszą komfort życia mieszkańców. Dbamy także o unikatowy design części wspólnych – wnętrza projektujemy z uwzględnieniem najnowszych trendów w architekturze i sztuce, a wszystko to w najlepszej relacji jakości do ceny. Sprawdź jakie korzyści czekają na Ciebie w naszych inwestycjach!

Dlaczego warto
Wybrać nas
?

  • Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich,
    zrzeszania wiarygodnych i rzetelnych marek
  • Posiadamy aż 21 lat doświadczenia na rynku

Działamy
kompleksowo!

Ułatwiamy naszym klientom spełnianie marzeń o swoim własnym mieszkaniu.
Doradzamy, pomagamy wybrać odpowiedni kredyt, a także proponujemy skorzystanie
ze wsparcia profesjonalistów przy wykończeniu. Całościowe podejście daje naszym
klientom poczucie bezpieczeństwa i pozwala przejść przez proces zakupu mieszkania
w bezstresowy i przyjemny sposób.

Budujemy
Na każdą
kieszeń

BUDUJEMY SĄSIEDZTWO

z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców

Nasze osiedla projektujemy na podstawie analizy potrzeb mieszkańców okolicy, a poprzez ich realizację staramy się nie tylko dopasować do istniejącej tkanki miejskiej, ale także pobudzić jej rozwój. W ramach naszych osiedli, a także w ich otoczeniu, tworzymy kompleksową infrastrukturę miejską: strefy sąsiedzkiej rekreacji, place miejskie, fontanny, nowoczesne place zabaw i miejsca wspólnego spędzania czasu, takie jak amfiteatr czy kino letnie, a także parkingi i drogi dojazdowe. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.