RONSON odpowiada na silny popyt i uzupełnia ofertę

RONSON Development wprowadził do sprzedaży 78 nowych mieszkań w ramach czwartego budynku 4. etapu warszawskiej inwestycji Ursus Centralny. Przedstawiciele Spółki zapewniają, że to wyraz realizowanej strategii stabilnego budowania podaży i odpowiedź na bardzo szybko wyprzedawaną ofertę wcześniejszych etapów.

Wzmożona aktywność klientów, związana z przekonaniem, że nieruchomości są najbezpieczniejszą formą lokaty kapitału w niepewnych czasach, rozgrzała rynek. Mieszkania sprzedają się w bardzo szybkim tempie i na dużą skalę. W odpowiedzi na to konsekwentnie uzupełniamy ofertę – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. – Nasz bank ziemi jest obecnie zabezpieczony na 4 200 lokali i stale go rozbudowujemy. Tylko w tym roku oferta zostanie uzupełniona o 807 mieszkań łącznie.

Tymczasem RONSON rozbudowuje swoje dotychczas realizowane inwestycje. Od połowy czerwca trwają prace budowlane realizowane przez KARMAR na kolejnym, czwartym etapie projektu Ursus Centralny (bud. 3 i 4.), który będzie gotowy w czwartym kwartale 2023 roku. Deweloper właśnie uruchomił sprzedaż tego etapu.

URSUS CENTRALNY ROZRASTA SIĘ

Budynek 4., czwartego etapu inwestycji Ursus Centralny został zaprojektowany jako kameralny blok, z jedynie 78 mieszkaniami o metrażach od 31,76 do 78,10 m2. Na tym etapie przeważają mieszkania dwu i trzy-pokojowe. – Czwarty etap inwestycji jest wyjątkowy nie tylko ze względu na kompaktowy budynek, ale też bliskość bulwaru z atrakcjami, który wyróżnia całą inwestycję. Mieszkańcy znajdą tam m.in. kreatywne place zabaw, siłownie plenerowe, czy strefę relaksu – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Ursus Centralny to największa inwestycja w portfolio dewelopera. Na czterech etapach powstanie tam łącznie blisko 700 mieszkań, a całe osiedle zostało zaprojektowane na 1600 lokali. Dotychczas w projekcie zostało sprzedanych ponad 500 mieszkań, a etap I został już zakończony. – Ursus Centralny to wyjątkowy projekt, gdzie mamy poczucie budowania nie tylko bloków, ale tworzenia tkanki miejskiej w dzielnicy o potężnym potencjale – mówi Karolina Bronszewska. – W projekcie nawiązujemy zresztą do jej historii, poprzez połączenie elementów nowoczesnych z industrialnymi. Na parterach budynków powstają na przykład murale nawiązujące do okresu świetności fabryki w Ursusie.

Ursus Centralny to też jedna z najchętniej wybieranych inwestycji w ofercie dewelopera. Na zakup mieszkania decydują się osoby, które wybierają swoje pierwsze mieszkanie oraz rodziny z dziećmi. Z myślą o nich RONSON dołączył do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki czemu zagwarantowane jest m.in. bezpłatne podpisanie aktu notarialnego na umowę deweloperską, ale także postawił na szereg eko rozwiązań. – Nasze inwestycje bardzo chętnie wybierają młode rodziny, dlatego przestrzenie wspólne projektujemy z myślą o ich potrzebach. W dzisiejszym świecie, oprócz oczywistych udogodnień takich jak place zabaw, czy bliskość szkół i przedszkoli, ważne jest też wszystko co związane z ekologią, stąd w projekcie m.in. zielone ściany na elewacji, które ograniczają emisję CO2, zieleń na terenie bulwaru, czy zbiorniki retencyjne umożliwiające rozsączanie wód opadowych – mówi Karolina Bronszewska. I dodaje – Przez 20 lat naszej działalności nauczyliśmy się czytać potrzeby klientów i odpowiadać na nie. Wierzymy, że ogromne zainteresowanie naszymi inwestycjami jest tego wynikiem.

Opublikowano:
24.06.2021