Ronson Development wprowadza do oferty V etap Novej Królikarni. W połowie roku pokaże gotowe luksusowe domy w sercu Mokotowa

Klienci marzący o zakupie ekskluzywnego apartamentu na Starym Mokotowie mają kolejną szansę na realizację tego pomysłu. Ronson Development wprowadził do sprzedaży nową pulę lokali w ramach V etapu prestiżowego osiedla Nova Królikarnia. Wybierać można spośród 31 apartamentów 3-, 4- i 5-pokojowych. Dla osób poszukujących jeszcze większej prywatności deweloper również ma dobrą wiadomość – w połowie roku planowane jest oddanie do użytku luksusowych domów realizowanych także w obrębie Novej Królikarni. Chętni na własną rezydencję na Mokotowie nie powinni jednak czekać do ostatniej chwili, ponieważ ta oferta jest unikatem na warszawskim rynku.

 

Kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to wyróżniki osiedla Nova Królikarnia realizowanego przy ul. Jaśminowej przez Ronson Development. Właśnie ruszyła sprzedaż jego V etapu, w którym powstanie 31 apartamentów w czterech kameralnych willach miejskich. W ofercie przeważają mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 140 m2. Ich ceny zaczynają się od 12,5 tys. zł/m2. Klienci mogą też wybierać wśród 5-pokojowych apartamentów o powierzchni do 131 m2 w cenach od 12,23 tys. zł/m2. Lokale 3-pokojowe można natomiast kupić od 12 tys. zł/m2.

– Nowe apartamenty w Novej Królikarni to zawsze towar bardzo wyczekiwany przez klientów poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. Spełnienie tych wszystkich warunków wiąże się zazwyczaj z koniecznością mieszkania poza miastem, natomiast nasz projekt daje możliwość ukrycia się przed zgiełkiem Warszawy bez opuszczania jej najbardziej atrakcyjnej części. To źródło sukcesu tej inwestycji, która zachwyca każdego, kto zdecyduje się choćby na wizytę w naszym biurze sprzedaży. W piątym etapie mamy już pierwsze umowy rezerwacyjne, choć sprzedaż dopiero ruszyła – powiedział Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Zakończenie budowy piątego etapu Novej Królikarni planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 r.

Natomiast już latem tego roku na osiedlu u podnóża Skarpy Warszawskiej będą mogli zamieszkać nabywcy luksusowych domów wybudowanych w trzecim etapie inwestycji. W ramach tego unikatowego projektu powstaje 18 rezydencji o powierzchni od 195 do 215 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 400 m2.

W Warszawie nie ma drugiego takiego projektu. Własny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a zarazem blisko stacji metra i z szybkim dojazdem do centrum Warszawy to oferta, której trudno szukać gdzie indziej. Rezydencje spełniają także wszelkie oczekiwania klientów szukających luksusu na miarę XXI wieku – są wyposażone w system typu „smart home”, mają wygodny podziemny parking ze stacją ładowania samochodów elektrycznych, zapewniają maksymalną prywatność, a ponadto ze wszystkich stron otoczone będą zielenią – podkreśla Andrzej Gutowski.

Opublikowano:
31.01.2020