RONSON Development uruchomił przedsprzedaż VI etapu inwestycji Miasto moje

87 lokali trafiło do oferty przedsprzedażowej w ramach budynku 10., VI etapu inwestycji Miasto moje – warszawskiego projektu RONSON Development, realizowanego na Białołęce. Jak zapewnia generalny wykonawca, HOCHTIEF Polska, mieszkania będą gotowe w 2023 roku.

Zdajemy sobie sprawę jak duży jest obecnie ruch na rynku nieruchomości, dlatego staramy się sukcesywnie uzupełniać ofertę. Mocną przewagą inwestycji Miasto moje jest cena za m2 – już od 8 800 zł – która w porównaniu do średniej warszawskiej, obecnie na poziomie 11 500 zł, stanowi dużą zachętę dla kupujących – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

W ramach VI etapu inwestycji powstaną dwa sześciokondygnacyjne budynki (10 i 11 – red.), z 220 mieszkaniami z balkonami lub ogródkami oraz 8 lokali usługowych na parterze. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano halę garażową z blisko 200 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz schowki na rowery.

W budynku 10, który obecnie trafił do przedsprzedaży, powstanie 87 mieszkań o powierzchni od 39 do 103 m2, z ogródkami do 96 m2, tarasami do 60 m2 i balkonami do 10 m2. – Po raz pierwszy w tej inwestycji, właśnie na VI etapie, powstaną także mieszkania dwupoziomowe, o powierzchni od 59 m2. Takich lokali będzie zaledwie kilka, jestem więc przekonana, że szczęśliwcy, którzy je kupią, będą cieszyć się ich funkcjonalnością – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – Takie mieszkania dają ogromne możliwości aranżacyjne, a w codziennym życiu pozwalają na komfortowe wydzielenie przestrzeni dziennej i nocnej.

Miasto Moje to flagowy projekt w portfolio RONSONA, zaprojektowany na ponad 1500 mieszkań łącznie. Cechą charakterystyczną inwestycji jest Pasaż Wisła, który został podzielony na strefy aktywności, z placami zabaw dla dzieci, siłownią plenerową, oraz strefy relaksu, w otoczeniu zieleni – tak ważnej dla dewelopera w budowanych przestrzeniach. Na V etapie inwestycji, realizowanym przez generalnego wykonawcę Denya Cebus, powstanie także boisko do gry w piłkę nożną.

RONSON nazywa inwestycję Miasto Moje samowystarczalną, bo w obrębie osiedla powstaje pełna baza handlowo-usługowa, a bliskość SKM gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na terenie osiedla, z myślą o najmłodszych mieszkańcach,  powstało także przedszkole i żłobek, a przestrzeń wewnątrz pasażu została wyłączona z ruchu kołowego. – To nie jedyny ukłon w kierunku rodzin z dziećmi, które stanowią ważną grupę naszych klientów. Z projektem Miasto moje dołączyliśmy do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki czemu możliwe jest m.in. bezpłatne podpisanie aktu notarialnego na umowę deweloperską – mówi Karolina Bronszewska.

Opublikowano:
5.07.2021