Grunwaldzka 240 z generalnym wykonawcą

RONSON Development wybrał generalnego wykonawcę poznańskiej inwestycji Grunwaldzka 240. Projekt zrealizuje KARMAR S.A.

Portfolio naszej dotychczasowej współpracy jest już naprawdę duże – by wspomnieć tylko wrocławskie Miasto Marina, czy Viva Jagodno. Cenimy KARMAR i bardzo wysoko oceniamy jakość oraz terminowość realizowanych prac – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

Grunwaldzka 240 została zaprojektowana jako inwestycja kameralna. W projekcie powstanie tylko 70 mieszkań, o metrażach od 26 do 82 m2. Przeważającą większość będą stanowić mieszkania dwupokojowe z aneksem, o metrażu 35m2. – Projekty jak ten nazywamy butikowymi, bo oddajemy przyszłym mieszkańcom bardzo ekskluzywną przestrzeń, która idealnie wpisuje się w tkankę miasta – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu RONSON Development. Jak dodaje – Atuty inwestycji wzmacniają świetna komunikacja miejska, bliskość zagłębia biurowego, ale też terenów zielonych, takich jak Las Marceliński.

Poznański Grunwald to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta, bardzo popularna wśród mieszkańców. – Chcemy wykorzystać jej potencjał, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kolejnej działki, przy ulicy Smardzewskiej. Powstanie tam ponad 300 lokali. Poznański Grunwald to naszym zdaniem dobry adres – mówi Justyna Hamrol-Wasielewska.

Opublikowano:
10.06.2021