Doradca kredytowy

Specjalnie dla Państwa potrzeb stworzyliśmy Dział Kredytów Hipotecznych, dzięki temu mogą Państwo skorzystać z obsługi profesjonalnego i niezależnego Doradcy Kredytowego.

Po sprawdzeniu ceny mieszkania, którym są Państwo zainteresowani, warto skorzystać z opcji sprawdzenia raty kredytu mieszkaniowego za pomocą specjalnego kalkulatora kredytów mieszkaniowych. Pomoże to zorientować się, na jaką miesięczną kwotę powinni być Państwo przygotowani.

Nasz Doradca Kredytowy zapewni Państwu maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Niezależni Doradcy Kredytowi wezmą pod uwagę wszystkie czynniki i pomogą odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kredytami mieszkaniowymi na zakup nowych mieszkań. Współpraca z 25 bankami powoduje oszczędność czasu i daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje Państwu pewność wyboru najlepszego kredytu.

Poniżej mogą Państwo znaleźć kontakt do doradców kredytowych zajmujących się sprawami naszych klientów we wszystkich miastach, w których oferujemy zakup mieszkań.

Partnerem Ronson Development jest Dom Kredytowy NOTUS S.A. i Open Finance współpracujący z bankami:

Specjalnie dla Państwa potrzeb stworzyliśmy Dział Kredytów Hipotecznych, dzięki temu mogą Państwo skorzystać z obsługi profesjonalnego i niezależnego Doradcy Kredytowego.

Nasz Doradca Kredytowy zapewni Państwu maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Współpraca z 25 bankami powoduje oszczędność czasu i daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje Państwu pewność wyboru najlepszego kredytu.

 

Kontakt do doradcy kredytowego

Warszawa
Marta Adamiak
T: +48 785 902 647, +48 660 713 700
M: kredyty@ronson.pl
Poznań
Adrian Skowron
T: 695 855 616
M: adrian.skowron@dknotus.pl

Jakub Hawro
T:723986526
M: jakub.hawro@opendirect.pl

Tatiana Salwa
T:785904208
M: tatiana.salwa@opendirect.pl
Wrocław
Marcin Zieliński
T: 667 893 981
M: marcin.zielinski@opendirect.pl





Marek Grobelny
T: 723 986 530
M: marek.grobelny@opendirect.pl
Szczecin
Agnieszka Szupienko
T: 695 855 650
agnieszka.szupienko@dknotus.pl

Marzena Ulewska
T: 667 965 209
marzena.ulewska@dknotus.pl


Michał Majewski
T: 785 934 971,91 489 96 50
M: michal.majewski@opendirect.pl

Sprawdź wysokość swojej raty

Jaka kwota kredytu Cię interesuje? (zł):
Okres spłaty (lata):
Oprocentowanie kredytu (%):