RONSON – nowa pula mieszkań w inwestycji Viva Jagodno

Ruszyła przedsprzedaż drugiego etapu inwestycji Viva Jagodno. RONSON Development wprowadził do oferty 152 mieszkania w ramach budynków C oraz D. Etap przedsprzedaży to szansa na zakup mieszkania w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Viva Jagodno jest jednym z najchętniej wybieranych projektów dewelopera w segmencie popularnym. Kilkuetapowa inwestycja jest realizowana na terenie Jagodna – bardzo szybko rozwijającej się dzielnicy Wrocławia, chętnie wybieranej przez młodych ludzi i rodziny z dziećmi. – Jesteśmy przekonani, że wraz z projektem Viva Jagodno, świetnie wpisujemy się w dynamicznie zmieniający się krajobraz dzielnicy, a jednocześnie oferujemy naszym klientom konkurencyjny produkt o wysokiej jakości. Uruchomiona właśnie przedsprzedaż jest szansą na zakup mieszkania w atrakcyjnych cenach. Pierwsi klienci będą mieli możliwość wyboru najlepszych ofert, dlatego zachęcamy do umawiania spotkań w naszym biurze sprzedaży i dokonywania rezerwacji – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – W cenniku przedsprzedażowym za m2 mieszkania zapłacimy nawet 7 334 zł, a najtańsze, dwupokojowe mieszkanie można kupić już od 351 000 zł.

Viva Jagodno została zaprojektowana z myślą o potrzebach różnych grup klientów. – Dostępne są tam zarówno mieszkania o małym metrażu, od 40 m2, idealne na start, kupowane jako pierwsze mieszkanie lub z przeznaczeniem inwestycyjnym, jak i apartamenty o metrażu 120 m2. W ofercie dostępne są mieszkania z tarasami oraz ogrodami, a na najwyższych kondygnacjach zostały zaprojektowane mieszkania z antresolą. Nasze doświadczenie pokazuje, że cieszą się one dużym zainteresowaniem, ponieważ otwierają cały wachlarz możliwości aranżacyjnych – mówi Karolina Bronszewska.

Viva Jagodno to kolejny w portfolio dewelopera projekt, w którym bardzo duże znaczenie odgrywa zieleń. Atutem inwestycji jest zielone Patio, ale też zaprojektowane zielone dachy, które mają właściwości w zakresie gromadzenia wody deszczowej, oczyszczania powietrza, obniżania temperatury otoczenia, ale też zmniejszania poziomu hałasu w otoczeniu. Deweloper wspiera też ekomobilność, dlatego w projekcie zaplanowane zostały wiaty dla rowerów, a sama inwestycja znajduje się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. – Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie w realizowanych inwestycjach pakietu rozwiązań ekologicznych, które sprawią, że przyszli mieszkańcy będą żyć w zdrowym otoczeniu, a jednocześnie będą żyć oszczędniej. Stąd na przykład oświetlenie LED w częściach wspólnych inwestycji – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Na terenie inwestycji stoją już domki dla owadów – efekt zaangażowania RONSON w akcję Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej. 

Opublikowano:
3.02.2022