RONSON: Miasto Moje VI z pozwoleniem na użytkowanie przed czasem.

Ruszyła budowa VII etapu inwestycji

Miasto Moje to zaprojektowana w kilku etapach, flagowa inwestycja RONSON Development, realizowana na warszawskiej Białołęce. Od wielu kwartałów utrzymuje pozycję najpopularniejszego projektu w portfolio dewelopera. Szósty etap inwestycji otrzymał pozwolenie na użytkowanie z trzytygodniowym wyprzedzeniem, a obecnie trwają odbiory mieszkań. Deweloper rozpoczął też budowę siódmego etapu.

1 030 dotychczas sprzedanych mieszkań, w dotąd sześciu zrealizowanych etapach, rzeczywiście plasuje Miasto Moje na podium najchętniej wybieranych inwestycji RONSONA.
W bardzo trudnym dla branży 2022 roku, Miasto Moje było motorem naszej sprzedaży – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. I podsumowuje – Uzyskaliśmy już pozwolenie na użytkowanie szóstego etapu, gdzie obecnie trwają odbiory, a nasz wieloletni partner
w zakresie generalnego wykonawstwa, firma Hochtief, już rozpoczął budowę siódmego etapu, gdzie powstanie kolejnych 95 mieszkań, o szerokiej gamie metraży już od 26 m2.

Miasto Moje jest osiedlem zaprojektowanym z myślą o samowystarczalności, koncepcyjnie zbliżonym do popularnej w Europie Zachodniej idei miasta 15-minutowego, gdzie najważniejsze dla mieszkańców miejsca znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Samowystarczalność inwestycji Miasto Moje znajduje wyraz w bliskości bazy handlowo-usługowej, edukacyjnej, rekreacyjnej oraz komunikacyjnej. – Kierujemy się przekonaniem, że życie w budowanych przez nas osiedlach powinno być komfortowe. Mieszkańcy muszą swobodnie i szybko zrealizować swoje codzienne potrzeby. Sklep, paczkomat, żłobek i przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne – to wszystko się udało. Mieszkańcy korzystają z zaprojektowanego specjalnie dla nich „Pasażu Wisła” – miejsca podzielonego na zatoki, skupiające udogodnienia dla osób mieszkających w inwestycji. Miasto Moje znajduje się tuż przy stacji SKM, w bliskiej odległości od  nowej stacji metra – Metro Bródno. To osiedle jest naszą wizytówkąKarolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

W projekcie Miasto Moje dużą rolę odegrało socjologiczne podejście do budownictwa mieszkaniowego i położenie akcentu na społeczną integrację mieszkańców, czego wyrazem jest wspomniany „Pasaż Wisła” – miejsce aktywności, rekreacji oraz integracji, zaprojektowane dla mieszkańców w każdym wieku – od placów zabaw dla dzieci w różnym wieku po boisko, czy siłownię plenerową. Oprócz tego RONSON Development – jak na prekursora w zakresie wdrażania rozwiązań ekologicznych przystało – zaplanował w projekcie pakiet udogodnień ekologicznych, m.in. oświetlenie LED w częściach wspólnych, stację ładowania samochodów elektrycznych, stojaki na rowery oraz charakterystyczną dla projektów dewelopera zieleń. – Stale badamy grupę klientów naszych nieruchomości, by jeszcze lepiej przystosowywać je do ich potrzeb i gwarantować jak najwięcej udogodnień. Struktura klientów inwestycji Miasto Moje jest zróżnicowana, a podział wiekowy stosunkowo proporcjonalny, dlatego bardzo staraliśmy się, aby każdy z klientów znalazł dla siebie wartościowe rozwiązania – konkluduje Bronszewska.

Opublikowano:
28.03.2023