RONSON Development zakończył drugi etap projektu Viva Jagodno we Wrocławiu. Odbiory mieszkań są w toku

RONSON Development zakończył drugi etap projektu Viva Jagodno we Wrocławiu. Odbiory mieszkań są w toku.

RONSON Development rozpoczął proces przekazywania lokali przyszłym mieszkańcom drugiego etapu swojego sztandarowego, wrocławskiego projektu Viva Jagodno. W ofercie nadal są dostępne mieszkania trzy i cztero-pokojowe z antresolą.

Jesteśmy właśnie na naszym ulubionym etapie inwestycyjnym, kiedy możemy przekazać przyszłym mieszkańcom klucze do ich wymarzonego mieszkania – mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. Jak dodaje – Zakończenie drugiego etapu inwestycji Viva Jagodno jest kolejnym kamieniem milowym w realizacji tego wieloetapowego projektu, a my jesteśmy przekonani, że Viva stanie się wyjątkowym miejscem do życia przyszłych mieszkańców

Inwestycja Viva Jagodno powstaje przy ulicy Kajdasza na wrocławskim Jagodnie. W drugim etapie projektu pojawił się wyjątkowy mural, który jako artystyczny dodatek, doskonale komponuje się z otoczeniem. – W RONSON Development stawiamy na unikalność i estetykę naszych inwestycji, dlatego dbamy o każdy detal, który wpływa na komfort i satysfakcję naszych mieszkańców – komentuje Bronszewska. 

Projekt RONSON Development w aglomeracji wrocławskiej, to nie tylko charakterystyczne, kolorowe części wspólne, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Zielone dachy,, wiaty na rowery oraz energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, to rozwiązania ważne z punktu widzenia troski o klimat, W projekcie znalazły się także domki dla owadów, jako efekt zaangażowania RONSON Development w inicjatywę Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej. 

W projekcie Viva Jagodno wciąż mamy w ofercie bardzo atrakcyjne mieszkania, także z antresolą, które kwalifikują się do programu Bezpieczny Kredyt 2%  – mówi Karolina Bronszewska. Jak dodaje – Nowy program rządowy bardzo pobudził popyt i rzeczywiście obserwujemy duże zainteresowanie kupnem oraz utrzymujemy wysokie tempo sprzedaży. Naszą przewagą w projekcie Viva Jagodno jest fakt, że mieszkania są już gotowe, a klienci mogą je obejrzeć na żywo, do czego oczywiście bardzo zachęcamy, bo taka wizyta zwykle ułatwia decyzję zakupową. 

***

O RONSON Development 

RONSON Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem, prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Od początku swojej działalności w 2000 r. RONSON zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. RONSON tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Jest pionierem rozwiązań ekologicznych, które wprowadza z myślą o ochronie klimatu i zmniejszeniu kosztów użytkowania dla klientów. Obecnie w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty, jak i lokale z segmentu popularnego. RONSON Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie, w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013, przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. RONSON jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta, w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W 2020 roku Spółka znalazła się w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych 2020, organizowanego przez Magazyn Strefa Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej. Już w 2022 roku znalazła się na podium plebiscytu, zajmując 3. miejsce. W 2021 roku Spółka została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2021. 

W kwietniu 2023 roku RONSON Development otrzymał tytuł Lidera Nieruchomości Otodom 2022, a projekt Nowe Warzymice otrzymał nagrodę Wizjery 2022 za najlepsze wykorzystanie ekotrendów w inwestycji deweloperskiej.

Zapraszamy do śledzenia RONSON Development w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz LinkedIn.

Opublikowano:
12.07.2023