Nieruchomości – ile to kosztuje?

Już w najbliższy czwartek, 24 czerwca o godzinie 12:00, RONSON Development razem z serwisem Obido.pl wyemitują drugą relację LIVE w ramach swojego autorskiego cyklu „Postaw na nieruchomości”. Tematem odcinka będą ceny nieruchomości.

Czy pandemia zamieszała na rynku? Jak wpłynęła na zmianę cen mieszkań i domów? Czy rosnące od lat koszty w końcu wyhamują? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą zaproszeni do tego odcinka goście – Katarzyna Kuniewiczz firmy doradczej JLL oraz Adam Czerniak
z serwisu Polityka Insight.

W drugim odcinku chcemy się dowiedzieć co składa się na cenę nieruchomości, jak wygląda cykl inwestycyjny i z czego wynika spadek lub wzrost cen – mówi Piotr Owdziej z cc group, prowadzący cyklu. Jak dodaje – Jednym z obszarów, który będę chciał poruszyć z naszymi ekspertami będą także tematy zapowiedzianych dopłat do wkładu własnego przy zakupie mieszkania i bonu mieszkaniowego. Porozmawiamy o zasadach tych programów oraz o ich możliwym wpływie na rynek nieruchomości.

Potężne doświadczenie, wiedza i charyzma obu rozmówców zapowiadają naprawdę ciekawą i żywą dyskusję, dlatego liczymy, że tak jak przy okazji pierwszego odcinka, zgromadzimy duże grono oglądających – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – Dzięki spotkaniom w ramach cyklu „Postaw na nieruchomości”, transmitowanym online, a następnie dostępnych na stałe na naszej stronie, dajemy naszym klientom niebywały bonus w postaci specjalistycznej, pogłębionej wiedzy, niezbędnej przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. To nasz ukłon w ich stronę.

Katarzyna Kuniewicz, ekspertka JLL podkreśla, że na tak rozgrzanym rynku, z jakim mamy do czynienia, ważne jest, by jak największa grupa nabywców mieszkań miała dostęp do rzetelnej wiedzy na temat mechanizmów nim rządzących. – Program badań rynku mieszkaniowego, który realizujemy od wielu lat – najpierw jako REAS, a obecnie JLL, był tworzony nie tylko z myślą o doradztwie dla deweloperów, ale także z myślą o szerszej edukacji wszystkich uczestników rynku nieruchomości. Cieszę się, że nasze dane i wiedza mogą wspierać również nabywców detalicznych przy podejmowaniu tak ważnych decyzji jak zakup mieszkania.

„Postaw na nieruchomości” to pierwsza tego rodzaju formuła na rynku, zainicjowana przez firmę deweloperską. W kolejnych odcinkach cyklu będą występować praktycy z obszarów finansów i sprzedaży, którzy doskonale znają i rozumieją rynek.

Najbliższy odcinek cyklu zostanie wyemitowany 24 czerwca o godzinie 12:00. Będzie transmitowany na żywo poprzez konta RONSON Development na Facebooku – „Twoje własne M2” oraz w serwisie YouTube i LinkedIn.

Opublikowano:
22.06.2021