Mikołaj jest w każdym z nas. Świąteczna akcja RONSON Development

Mikołaj jest w każdym z nas. Świąteczna akcja RONSON Development

 

RONSON Development wsparł seniorów pod opieką Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich oraz dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Więcborku.

 

2020 rok chyba dla każdego z nas był w jakimś sensie trudny. Obawialiśmy się o zdrowie swoje i bliskich, a kontakty międzyludzkie ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. W tym roku postanowiliśmy więc wesprzeć tych, którym prawdopodobnie mogło być jeszcze trudniej. Seniorów i dzieci z domu dziecka – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

RONSON Development zdecydował wesprzeć w tym roku dzieci z Domu Dziecka w Więcborku, które już otrzymały świąteczne paczki. Dodatkową sumę stanowiła kwota ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Dekoracje – przygotowane przez dzieci pracowników firmy – były sprzedawane w siedzibie RONSONA, wśród pracowników. Pieniądze zebrane podczas tego świątecznego kiermaszu zostaną przeznaczone na zorganizowanie kolacji wigilijnej przez Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich dla swoich podopiecznych – seniorów.

WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI

Zaangażowanie tylu osób w tę piękną akcję jest niezwykle budujące. Nasze dzieci, nasze zespoły, nasi współpracownicy – wszyscy oni są nie tylko ekipą RONSONA, ale też ekipą Świętego Mikołaja. I mają wielkie serce – mówi Karolina Bronszewska, marketing manager RONSON Development.

 

Jak dodaje Prezes RONSONA, Pan Boaz HaimW okresie pandemii dużym wyzwaniem jest praca zespołowa. Wspólne akcje charytatywne, choć dobrowolne, bardzo angażują i jednocześnie integrują pracowników. To nasza wartość dodana tej pięknej inicjatywy.

Opublikowano:
21.12.2020