Inwestycja Grunwaldzka 240 w Poznaniu zakończona. RONSON Development rozpoczął odbiory mieszkań

RONSON Development zaprasza swoich klientów po odbiór kluczy w inwestycji Grunwaldzka 240. To kolejny zakończony projekt dewelopera w tej części Poznania. 

Grunwaldzka 240 jest kolejnym ważnym dla nas adresem na poznańskim Grunwaldzie. Jesteśmy oczarowani dzielnicą i mocno przywiązani do tej właśnie części Poznania. Zrealizowaliśmy tam już trzy projekty, a kolejne są w przygotowaniu – mówi Karolina Bronszewska z Zarządu RONSON Development. 

Grunwaldzka 240 to kameralna inwestycja, której charakterystyczną cechą jest ekskluzywna i starannie zaprojektowana przestrzeń. Projekt obejmuje jedynie 70 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. – Obecnie w ofercie zostało 12 przestronnych apartamentów trzypokojowych, a mieszkania w projekcie kwalifikują się do programu Bezpieczny Kredyt 2%. 

Poznański Grunwald jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta, cieszącą się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Położenie inwestycji zapewnia doskonałą komunikację miejską oraz bliskość zagłębia biurowego, a także terenów zielonych, takich jak Las Marceliński. – Dokładnie tak jak w każdym z naszym projektów, także w inwestycji Grunwaldzka 240 przygotowaliśmy specjalny pakiet rozwiązań ekologicznych, dzięki którym życie mieszkańców ma być komfortowe, zdrowe i oszczędne. W Poznaniu postawiliśmy na, zielone dachy, które mają wysokie właściwości w zakresie termoregulacji oraz niwelują zjawisko tzw. miejskiej wyspy ciepła, a także oświetlenie LED w częściach wspólnych.– podsumowuje Bronszewska

***

O RONSON Development

RONSON Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem, prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Od początku swojej działalności w 2000 r. RONSON zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. RONSON tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Jest pionierem rozwiązań ekologicznych, które wprowadza z myślą o ochronie klimatu i zmniejszeniu kosztów użytkowania dla klientów. Obecnie w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty, jak i lokale z segmentu popularnego. RONSON Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie, w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013, przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. RONSON jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta, w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W 2020 roku Spółka znalazła się w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych 2020, organizowanego przez Magazyn Strefa Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej. Już w 2022 roku znalazła się na podium plebiscytu, zajmując 3. miejsce. W 2021 roku Spółka została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2021.

W kwietniu 2023 roku RONSON Development otrzymał tytuł Lidera Nieruchomości Otodom 2022, a projekt Nowe Warzymice otrzymał nagrodę Wizjery 2022 za najlepsze wykorzystanie ekotrendów w inwestycji deweloperskiej.

Zapraszamy do śledzenia RONSON Development w mediach społecznościowych, na FacebookuInstagramieTwitterze oraz LinkedIn.

***

Kontakt do mediów:

Joanna Samoraj

PR Advisors

Mail: samoraj@pradvisors.pl

Opublikowano:
13.07.2023