NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PROJEKT

Tuż przy metrze

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PROJEKT

Tuż przy metrze

Cechą, która wyróżnia Osiedle Tulip Wilanów są mieszkania z antresolami, dzięki którym zyskujesz salon o wysokości aż 5 metrów. Popularny styl industrialny czy skandynawski idealnie wypełnią tak przestronne wnętrza.
W inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o powierzchni od 31 do 100 m2.

Spełniamy oczekiwania

Tulip Wilanów to kameralne osiedle przy ul. Sytej 92, w którym każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. W ofercie znaleźć można wygodne 3-pokojowe i przytulne 2-pokojowe mieszkania, a także jeden, przestronny, 4-pokojowy lokal. Każdy z nich posiada loggię, balkon lub ogródek, gdzie można odpocząć wśród otaczającej zieleni i wypić filiżankę kawy po ciężkim dniu pracy.


Zielone serce Wilanowa

Minimalistyczna
i nowoczesna architektura

Dla ceniących wygodę
i spokój

W sąsiedztwie
liczne tereny rekreacyjne


NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PROJEKT

Tuż przy metrze

Inwestycja położona w najbardziej naturalnej części dzielnicy Wilanów, przyciąga miłośników wypoczynku na łonie natury. Jest to idealne miejsce do życia w otoczeniu przyrody zgodnie z filozofią „slow life”. Liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe zachęcają do aktywności zarówno latem, jak i zimą. W pobliżu znajduje się nadwiślańska plaża, rezerwat Morysin oraz Jezioro Wilanowskie. Doskonałym miejscem na wycieczki jest Pałac w Wilanowie wraz z królewskimi ogrodami.