Rodzinne
W centrum poznania

  • bardzo atrakcyjna lokalizacja
  • mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe od 43 do 113 m2
  • internet, tv kablowa, winda
  • miejsca postojowe podziemne

MIEJSCE
PEŁNE CIEBIE

Poznańskie Jeżyce to miejsce dla ludzi z charakterem, którzy uwielbiają kluby, restauracje i wszystkie inne małe rzeczy, które wprost sprawiają, że życie jest piękne.
Tu na wyciągniecie ręki masz kawiarnie, kluby, restauracje a nawet burgerownie, czy też wytwórnie lodów tradycyjnych. Jeśli lubisz kulturę i sztukę to z pewnością zainteresuje Cię Centrum Kultury Zamek, gdzie odbywają się liczne imprezy teatralno-filmowe, warsztaty i festiwale.


Zamieszkaj wśród
zieleni

Kamienica znajduję się w bezpośredniej bliskości z Parkiem Sołackim, jednym z najpiękniejszych parków Poznania. Park ten wyglądem i zagospodarowaniem wpasowuje się w styl angielski i jest bardzo popularnym miejscem wśród poznaniaków. Długie spacery brzegiem Stawu Sołeckiego w niedzielne przedpołudnie to już niemal tradycja wśród mieszkańców okolicznych terenów. W niedużej odległości znajdują się jeszcze cztery mniejsze parki, a oddalony od inwestycji o około 2km Park Cytadela, z mnóstwem atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest dobrze znany każdemu Poznaniakowi. Wszystko to sprawia, że Kamienica Jeżyce to prawdziwa wolność wyboru.