NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PROJEKT

Tuż przy metrze

APARTAMENTY SĄ JUŻ GOTOWE.
A TY?

Nova Królikarnia to powrót do willowej tradycji Mokotowa. Inwestycja u podnóża Skarpy Warszawskiej czerpie z pałacowego klimatu pobliskiego Muzeum Rzeźby. W sercu zielonego parku zbudowaliśmy domy i apartamenty zaprojektowane przez autorskie biuro architektury Kuryłowicz & Associates. Pierwsze budynki inwestycji zostały oddane do użytku w połowie 2018 roku. Zamieszkaj nad jeziorem już od 11 000 zł/m2 i poczuj twórczą atmosferę.


POCZUJ ENERGIĘ
PARKU Z JEZIOREM

Nova Królikarnia wpisuje się w parkową architekturę tej części Warszawy. Rozległy fragment inwestycji przeznaczyliśmy na zieloną oazę z bezpośrednim dostępem do jeziora. To tutaj dostrzeżesz troskę o środowisko naturalne i zdrowotne znaczenie zielonego ogrodu.


Apartamenty Rodzinne

Zamieszkaj w przestronnych wnętrzach wykonanych z materiałów o najwyższej jakości. Ciesz się komfortem oazy spokoju i korzystaj z dostępu do osiedlowego parku. Apartamenty Rodzinne to połączenie wysokiego prestiżu i ponadczasowej funkcjonalności.

ZOBACZ OFERTĘ

Wille Miejskie i domy

Zamieszkaj w starannie zaprojektowanej przestrzeni z bezpośrednim dostępem do natury. P oczuj komfort własnej niezależności i spełnij marzenia najbliższych. Domy szeregowe i Wille to enklawa prywatności i znakomita inwestycja w luksusową nieruchomość.

ZOBACZ OFERTĘ