APARTAMENTY SĄ JUŻ GOTOWE.
A TY?

Nova Królikarnia to powrót do willowej tradycji Mokotowa. Inwestycja u podnóża Skarpy Warszawskiej czerpie z pałacowego klimatu pobliskiego Muzeum Rzeźby. W sercu zielonego parku zbudowaliśmy domy i apartamenty zaprojektowane przez autorskie biuro architektury Kuryłowicz & Associates. Pierwsze budynki inwestycji zostały oddane do użytku w połowie 2018 roku. Zamieszkaj w parku już od 12 000 zł/m2 i poczuj twórczą atmosferę.


live
by the lake

Nova Królikarnia is made all the more exceptional thanks to the park and the lake that are located on the grounds of the investment. It is a perfect place in which to relax, located far from the hustle and bustle of the city and, more importantly, accessible only to the residents of the development. Have you ever dreamed of living in a park by a lake?

It’s here.


Apartamenty Rodzinne

Zamieszkaj w przestronnych wnętrzach wykonanych z materiałów o najwyższej jakości. Ciesz się komfortem oazy spokoju i korzystaj z dostępu do osiedlowego parku. Apartamenty Rodzinne to połączenie wysokiego prestiżu i ponadczasowej funkcjonalności.

ZOBACZ OFERTĘ