Warszawski Dzień Otwarty z Nowościami w RONSON Development

W sobotę, 17 lutego w godzinach 10:00-15:00, zapraszamy na Dzień Otwarty do naszych warszawskich inwestycji – Ursus Centralny, Miasto Moje na Białołęce oraz Zielono Mi na Dolnym Mokotowie. Przygotowaliśmy dla klientów specjalne atrakcje i zastrzyk nowości w naszym portfolio.

Dni Otwarte w inwestycjach to inicjatywa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. To czas, kiedy klienci mogą zapoznać się z aktualną ofertą dewelopera, skonsultować się z doradcą kredytowym i kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Ponadto, mogą zobaczyć postęp prac i wejść do gotowych mieszkań. Dni Otwarte to nie tylko możliwość zaprezentowania inwestycji. To także okazja dla nas, deweloperów, gdzie możemy spotkać się z naszym przyszłym klientem, porozmawiać o jego potrzebach, odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i rozwiać jego ewentualne wątpliwości. – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Już w najbliższą sobotę klienci mogą liczyć na zastrzyk nowości. – Przygotowaliśmy szeroką ofertę. W inwestycji Miasto Moje, uruchomiliśmy sprzedaż ostatniego budynku w ramach siódmego etapu projektu. Dostępne są tam przestronne mieszkania trzypokojowe, których metraż zaczyna się od 58 mkw. W projekcie Ursus Centralny klienci znajdą mieszkania dwupokojowe o metrażach zaczynających się od 40 mkw. Natomiast w otoczonej zielenią inwestycji Zielono Mi na Dolnym Mokotowie, do sprzedaży trafiły 92 mieszkania o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 44 mkw do 95 mkw. Zapraszamy serdecznie do naszych terenowych biur sprzedaży w tę sobotę w godzinach 10:00 – 15:00. – mówi Karolina Bronszewska.

Ursus Centralny i Miasto Moje to flagowe projekty RONSON Development, które zostały docenione przez klientów. To samowystarczalne osiedla, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się pełnym zakresem usług i atrakcji na wyciągnięcie ręki. Cechą charakterystyczną obu inwestycji jest bulwar – pasaż przebiegający wzdłuż osiedla, podzielony na strefy relaksu, zabawy, aktywności, gdzie mieszkańcy znajdą zarówno kawiarnię, restaurację, siłownię, jak i plac zabaw. Obie inwestycje są doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta, co stanowi dodatkowy atut dla mieszkańców. 

Zielono Mi to inwestycja RONSON Development, która powstaje na warszawskich Siekierkach, na Dolnym Mokotowie. W pierwszym etapie inwestycji zaplanowano dwa budynki z 92 mieszkaniami. Powierzchnie zaczynają się od 44 mkw., a kończą na 95 mkw. Projekt ten, jak głosi jego nazwa, jest zatopiony w zieleni. – W ramach osiedla Zielono Mi zadbaliśmy o harmonię z otaczającą naturą. Elewacje budynków ozdobione są roślinnością. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdują się skrzynki rozsączające, panele fotowoltaiczne oraz ekologiczne łąki kwietne, które wprowadzają atmosferę przyjazną dla środowiska. Dla osób korzystających z rowerów, przygotowaliśmy stojaki na jednoślady, a także zainstalowaliśmy zewnętrzną stację ładowania dla samochodów elektrycznych. Ponadto, mieszkańcy będą mogli cieszyć się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi w ramach pakietu „smart home”, które pozwolą im zarządzać domem w wygodny i efektywny sposób, jednocześnie przyczyniając się do oszczędzania energii i zmniejszenia kosztów eksploatacji nieruchomości. Wiemy, że nasze starania w kwestii ekologii i nowoczesnych rozwiązań są bardzo istotne dla potencjalnych klientów, dlatego postanowiliśmy w pełni zaadaptować je w projekcie Zielono Mi. – komentuje Karolina Bronszewska.

***

O RONSON Development

RONSON Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem, prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Od początku swojej działalności w 2000 r. RONSON zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. RONSON tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Jest pionierem rozwiązań ekologicznych, które wprowadza z myślą o ochronie klimatu i zmniejszeniu kosztów użytkowania dla klientów. Obecnie w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty, jak i lokale z segmentu popularnego. RONSON Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty. W grudniu 2023 roku RONSON został wiceliderem Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów organizowanego przez Magazyn Strefa Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej. Natomiast w kwietniu 2023 roku RONSON Development otrzymał tytuł Lidera Nieruchomości Otodom 2022, a projekt Nowe Warzymice otrzymał nagrodę Wizjery 2022 za najlepsze wykorzystanie ekotrendów w inwestycji deweloperskiej. W 2021 roku Spółka została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2021, a w 2022 roku firma znalazła się na podium plebiscytu, zajmując 3. miejsce. W 2020 roku Spółka była w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych 2020, organizowanego przez Magazyn Strefa Gospodarki Dziennika Gazety Prawnej. RONSON jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta, w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W 2014 firma zdobyła nagrodę w kategorii usługi deweloperskie, w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez dziennik Puls Biznesu oraz godło Deweloper Roku 2013, przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. 

Zapraszamy do śledzenia RONSON Development w mediach społecznościowych, na FacebookuInstagramieTwitterze oraz LinkedIn.

***

Kontakt do mediów:

Aleksandra Szajewska

PR Advisors

Mail: szajewska@pradvisors.pl

Tel: +48 666 255 985

Opublikowano:
14.02.2024