Rusza przedsprzedaż piątego etapu osiedla Panoramika. Mieszkania z widokiem na centrum Szczecina już od 189 tys. zł

Bestsellerowe szczecińskie osiedle Ronson Development wchodzi w kolejną fazę. Deweloper rozpocznie w sobotę 23 marca przedsprzedaż mieszkań w piątym etapie projektu Panoramika. Klienci zaplanowanego na tę datę dnia otwartego będą mogli wybierać spośród 115 lokali w cenach zaczynających się od 189 tys. zł.

Doświadczenie z poprzednich etapów pokazuje, że warto jak najszybciej rezerwować lokale. Spośród 430 mieszkań wprowadzonych dotychczas do sprzedaży wolnych zostało już tylko 10%. Pierwsze trzy etapy zostały w całości wyprzedane, a i te ostatnie lokale w czwartym etapie szybko znajdują nabywców. Rynek czekał na uruchomienie przez nas kolejnej fazy Panoramiki, dlatego spodziewamy się dobrego tempa sprzedaży – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Szczecińskie osiedle to jeden z bestsellerów Ronsona. Nabywcy zwracają uwagę przede wszystkim na doskonałą lokalizację i dobrze zaprojektowane, jasne mieszkania z widokiem na panoramę miasta.

W piątym etapie Panoramiki powstanie 115 mieszkań. Ukończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2020 r. Docelowo, osiedle będzie obejmować łącznie 605 mieszkań w ramach sześciu etapów. Trzy z nich zostały już ukończone, a czwarty etap będzie gotowy przed końcem tego roku.

Start przedsprzedaży już w sobotę

Jako pierwsi lokale w piątym etapie Panoramiki zarezerwować będą mogli goście dnia otwartego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca, w godzinach 10.00-15.00 w biurze sprzedaży przy ul. Panoramicznej 1/6. Tego dnia możliwe będzie także uzyskanie bezpłatnej porady doradcy kredytowego. Przedsprzedaż potrwa tylko do końca marca.

Najlepsza szczecińska lokalizacja

Osiedle Panoramika położone jest na szczecińskim Warszewie, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum miasta i zatopionej w zieleni. W okolicy znajdują się placówki edukacyjne, sklepy, trasy biegowe i rowerowe. Zaledwie 10 minut od inwestycji znajduje się znane wszystkim szczecinianom Jezioro Głębokie, a także Park Kasprowicza, ogród różany – tzw. Różanka i Lasek Arkoński.

Opublikowano:
22.03.2019