Ronson Development zakończył sprzedaż w Kamienicy Jeżyce

Ronson Development zakończył sprzedaż w Kamienicy Jeżyce
Nadal dostępne są mieszkania w innych poznańskich projektach dewelopera: Młody Grunwald i Chilli City

Ronson Development sprzedał wszystkie z 295 mieszkań oferowanych w ramach Kamienicy Jeżyce zlokalizowanej w samym centrum Poznania przy ul. Kościelnej. W poznańskiej ofercie dewelopera nadal dostępne są mieszkania w projekcie Młody Grunwald i Chilli City.
W Poznaniu, po zakończeniu sprzedaży w Kamienicy Jeżyce, nadal w ofercie dostępnych mamy łącznie 100 mieszkań w naszych dwóch innych inwestycjach, Młodym Grunwaldzie i Chilli City IV. Odnosząc się jeszcze do Kamienicy, warto podkreślić, że odnieśliśmy tam sukces sprzedażowy. Osiedle powstawało w dwóch etapach i w obydwu przypadkach jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło około 90% oferowanych mieszkań. Wpływ na to miała przede wszystkim doskonała lokalizacja, łatwy dostęp do terenów zielonych i szerokiej infrastruktury poznańskich Jeżyc – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Młody Grunwald – dostępne jeszcze 62 mieszkania
W inwestycji Młody Grunwald przy ul. Kamiennogórskiej w ofercie dostępne są jeszcze 62 mieszkania z ponad 390 oferowanych łącznie w ramach trzech etapów. Na klientów czekają: 24 mieszkania 2-pokojowe (od 44 do 58 m2), a także 10 3-pokojowych (od 67 do 80 m2), 20 4-pokojowych (od 75 do112 m2) i ostatnie mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 104 m2. Ponadto deweloper dysponuje jeszcze 7 mieszkaniami dwupoziomowymi z antresolą w metrażach od 102 do 134 m2. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 5 550 zł za m2 i kwalifikują się do programu MdM.
Mieszkania w inwestycji Młody Grunwald charakteryzują się ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom szereg możliwości w zakresie aranżacji wnętrz. Ponadto pomieszczenia w poszczególnych mieszkaniach, łącznie z kuchnią, są bardzo dobrze doświetlone i wszystkie posiadają balkony, a część także tarasy lub ogrody o powierzchni nawet do 174 m2.
Lokalizacja inwestycji zapewnia wszystkie wygody życia codziennego łącznie z infrastrukturą usługowo-handlową. W okolicy znajdują się placówki edukacyjne, a na terenie samego osiedla od ponad dwóch lat funkcjonuje przedszkole artystyczno-językowe. W odległości trzech minut od osiedla znajduje się jeden z najpopularniejszych terenów rekreacyjnych w Poznaniu, tj. Lasek Marceliński. Usytuowanie projektu zapewnia szybki dostęp do wszystkich form komunikacji miejskiej i pozwala na dojazd do centrum Poznania w ciągu 10 minut.
Pierwszy i drugi etap projektu, w którym dostępne są jeszcze mieszkania, zostały oddane do użytku na początku tego roku. Trzeci etap jest obecnie w budowie, a jego zakończenie planowane jest na III kwartał 2017 r.

Chilli City – 38 mieszkań w sprzedaży
W Chilli City IV dostępnych jest aktualnie 38 mieszkań. W ofercie dostępnych jest 5 mieszkań 2-pokojowych (54 m2), a także 26 3-pokojowych (od 64 do 67 m2) i 7 4-pokojowych (73 m2). Ceny na osiedlu zaczynają się już od 4 316 zł za m2.
Osiedle Chilli City znajduje się w Tulcach przy ul. Fiołkowej, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości (ok. 3 km) od węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11. W pobliżu samej inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe, przedszkole i szkoła. Kameralna, niska zabudowa to cecha charakterystyczna inwestycji, która kierowana jest do osób ceniących bliskość natury oraz czerpiących radość z życia w mieście.
Czwarty etap Chilli City zostanie oddany do użytku w III kwartale 2017 r. Pierwsze trzy etapy z łącznie 88 lokalami zostały już w całości wyprzedane

Opublikowano:
19.07.2017