Ronson Development wprowadza do oferty 260 lokali w Warszawie

Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w czwartym etapie City Link swojego bestsellerowego projektu na warszawskiej Woli. Łącznie do oferty trafiło 258 mieszkań i 2 lokale usługowe. W ramach przedsprzedaży, uruchomionej pod koniec maja, deweloper zawarł 36 umów rezerwacyjnych.

– Osiedle City Link to nasz flagowy projekt, który od początku cieszy się dużym uznaniem klientów. Do oferty wprowadzamy aktualnie 258 mieszkań, z czego aż 194 to mieszkania jedno- i dwupokojowe, w metrażach odpowiednio od 31 m2 i od 36 m2. To pokazuje, że nasze osiedle jest doskonałą propozycją dla osób szukających mieszkań na wynajem. Zakupy w celach inwestycyjnych stanowiły około 30% transakcji na rynku pierwotnym w Warszawie w ubiegłym roku, a w przypadku City Link ten odsetek był jeszcze większy, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki sprzedażowe poprzednich etapów. Niewątpliwym atutem osiedla jest świetna lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum, a także bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Klienci zainteresowani większymi metrażami w ramach City Link 4 również znajdą coś dla siebie. Do oferty Ronson wprowadza 51 mieszkań 3-pokojowych i 13 4-pokojowych o powierzchni nawet do 131 m2. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 9 200 zł za m2.

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej 45. Mieszkańcy będą mogli korzystać z okolicznej bogatej infrastruktury miejskiej, pobliskich parków Sowińskiego i Moczydło, szkół, restauracji czy ośrodków zdrowia. Tuż obok osiedla powstanie również kolejna stacja Wolska w ramach budowanej drugiej linii metra.

Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, a lokale na najwyższych piętrach tarasy. Każdy lokal wyposażony zostanie w drewniane okna, które będą większe niż zalecane normy, co zapewni przyszłym mieszkańcom odpowiednie nasłonecznienie.

W ramach City Link 4 powstaną łącznie 364 mieszkania i 4 lokale użytkowe. Generalnym wykonawcą etapu został Strabag, a projekt opracowała firma Archiplan Studio, która zaprojektowała również wcześniejsze etapy osiedla. Zakończenie budowy planowane jest na drugą połowę 2019 r.

W poprzednich etapach osiedla City Link udział Ronson Development wynosi 50%. W City Link 4 Spółka posiada 100% udziałów.

Opublikowano:
26.06.2017