Ronson Development uruchomił przedsprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Vitalia we Wrocławiu

Bestsellerowy wrocławski projekt Ronson Development wkrótce wejdzie w drugą fazę. W najbliższych tygodniach ruszy budowa osiedla Vitalia II, natomiast już teraz osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą wziąć udział w przedsprzedaży. Ze względu na duże zainteresowanie rodzin tym projektem, w drugim etapie wrocławskiego osiedla aż 50 spośród 83 lokali ma trzy pokoje. Ceny takich mieszkań zaczynają się od 321 tys. zł. W Vitalii I Ronson sprzedał już niemal 80% lokali.

Przedsprzedaż potrwa do 28 października. Kupujący mają teraz okazję wybierać spośród pełnej oferty mieszkań w drugim etapie osiedla na wrocławskiej Klecinie, którego pierwsza odsłona jest hitem w ofercie Ronson Development. W Vitalii I do sprzedania pozostało już zaledwie 30 ze 139 lokali.

Układ mieszkań w Vitalii II jest ukłonem szczególnie w stronę rodzin. Spośród 83 lokali aż 50 ma trzy pokoje.

– Chcieliśmy spełnić oczekiwania klientów, dlatego w drugim etapie osiedla Vitalia architekci zaplanowali więcej mieszkań trzypokojowych. To na nie jest w tym miejscu największy popyt, ponieważ klienci szukają w tej okolicy docelowego mieszkania dla rodziny – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Mieszkania trzypokojowe (53-70 m2) w drugim etapie osiedla Vitalia można kupić już za 321 tys. zł. Lokale dwupokojowe (39-55 m2) dostępne są od 242 tys. zł. Na wrocławskiej Klecinie Ronson oferuje również dwukondygnacyjne antresole z tarasami (75-110 m2), podzielone na trzy lub więcej pokoi. Ich ceny zaczynają się od 411 tys. zł.

Budowa Vitalii II ruszy w najbliższych tygodniach – Ronson finalizuje wybór generalnego wykonawcy inwestycji. Z ofertą lokali zapoznać się można w nowym biurze sprzedaży przy ul. Kabaczkowej 1.

Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze

Pod koniec września Ronson Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Vitalia i zaczął przekazywać mieszkania nowym właścicielom. Do końca września klucze odebrali nabywcy 45 ze 139 lokali. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w drugim etapie mogą więc na własne oczy przekonać się, jak wyglądają gotowe budynki w inwestycji Ronsona, jaki jest standard wykończeń i otoczenie obiektów. W ciągu kilku tygodni przy osiedlu powstanie też pierwszy plac zabaw.

Vitalia to projekt, który błyszczy jakością. Mieszkania są ustawne, dobrze doświetlone. Wszystkie lokale posiadają balkony lub ogródki, a do mieszkań położonych na ostatnim piętrze przylegają przestronne tarasy dachowe. Otoczenie budynków sprzyjać będzie natomiast aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców w każdym wieku – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Po ukończeniu wrocławskiej inwestycji do dyspozycji lokatorów będą m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw czy samoobsługowa stacja rowerowa.

Bogata infrastruktura

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest przy ul. Jutrzenki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Od jesieni ubiegłego roku wrocławianie mogą też korzystać z mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z  al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut.

Opublikowano:
11.10.2017