Ronson Development uruchamia nowy projekt mieszkaniowy we Wrocławiu. Ruszyła przedsprzedaż na osiedlu Viva Jagodno

Wrocław staje się coraz ważniejszym rynkiem dla Ronson Development. Deweloper uruchomił przedsprzedaż 121 lokali w ramach pierwszego etapu inwestycji Viva Jagodno (znanej wcześniej pod roboczą nazwą Matisse). Ich ceny zaczynają się od 213 tys. zł, a powierzchnie od 28 m2. Inwestycja w nowo powstającej wrocławskiej dzielnicy została zaprojektowana tak, by spełniać wszelkie oczekiwania młodych rodzin. Przedsprzedaż potrwa do 12 października.

W pierwszym etapie projektu Viva Jagodno zdecydowaną większość oferty będą stanowić mieszkania 2-pokojowe o metrażach od 42 do 48 m2 w cenie od 7 300 zł/m2, które zostały zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można było w nich wygospodarować trzeci pokój. Powierzchnie lokali oferowanych w pierwszym etapie są bardzo zróżnicowane i dopasowane do różnych potrzeb – zaczynając od 28-metrowych kawalerek, a na 116-metrowych lokalach 6-pokojowych kończąc. Ich ceny mieszkań się w przedziale od 6 800 do 7 950 zł/m2.

Właściciele wszystkich mieszkań będą mieli do dyspozycji balkony lub ogródki, a z największych lokali na ostatnich piętrach będzie także wyjście do ogrodów na dachu. Na osiedlu Viva Jagodno zaplanowaliśmy także podziemne parkingi i zamykane schowki rowerowe – mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Viva Jagodno powstanie w południowej części Wrocławia, przy ul. Kajdasza. Do centrum miasta można stąd dotrzeć w kilkanaście minut, a w przyszłości planowana jest także linia tramwajowa na Jagodno. Dzielnica ta w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie, w okolicy powstają nowe sklepy i punkty usługowe.

– Rola naszego projektu w kształtowaniu tej części Wrocławia także będzie znacząca. Viva Jagodno to osiedle skierowane głównie do rodzin, dlatego już w pierwszym etapie powstaną w nim m.in. alejki spacerowe, a dla najmłodszych mieszkańców przewidzieliśmy piaskownicę z kolorowym piaskiem. W kolejnym etapie powstanie m.in. plac zabaw. Tworzymy projekt tętniący kolorami, kojarzący się bardzo pozytywnie, dlatego nie sposób będzie przejść obok niego obojętnie – wskazuje Justyna Hamrol.

Przedsprzedaż 121 lokali w pierwszym etapie osiedla prowadzona jest w salonie sprzedaży Ronson Development przy ul. Kabaczkowej 1. Docelowo projekt Viva Jagodno będzie liczyć około 400 lokali.

Obecnie we Wrocławiu Ronson Development realizuje także trzeci etap swojej bestsellerowej inwestycji Vitalia na Klecinie, gdzie w dziewięciu kameralnych willach miejskich powstanie łącznie 81 mieszkań. W ofercie sprzedaży dewelopera znajduje się także 27 ostatnich lokali w projekcie aparthotelowym Miasto Marina, zlokalizowanym przy ul. Na Grobli, tuż nad samą Odrą, vis-à-vis Politechniki Wrocławskiej.

Opublikowano:
25.09.2019