Ronson Development: szósty etap projektu Nova Królikarnia już w sprzedaży

Trzy kameralne wille miejskie liczące łącznie zaledwie 23 apartamenty – tak prezentuje się najnowszy, szósty etap prestiżowego osiedla Nova Królikarnia realizowanego przez Ronson Development w sercu warszawskiego Mokotowa. Etap ten właśnie trafił do oferty sprzedaży. Jego ukończenie planowane jest w połowie przyszłego roku.

 

– Niska, kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to tylko niektóre wyróżniki osiedla Nova Królikarnia. Nic dziwnego, że nowe apartamenty w tej inwestycji są zawsze bardzo wyczekiwane przez klientów, szczególnie tych poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. W szóstym etapie Novej Królikarni oferujemy zaledwie 23 apartamenty o powierzchni już od 60 m2, każdy z przestronnym balkonem lub tarasem, a na nabywców lokali na parterze czekają ogródki o powierzchni do nawet 350 m2. Etap ten jest przedostatnim, w którym powstaną apartamenty, tak więc jest to już jedna z ostatnich szans, aby stać się właścicielem jednego z nich – wskazał Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży Ronson Development.

Spośród 23 apartamentów oferowanych w szóstym etapie inwestycji, 11 to lokale 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 m2. Klienci mają ponadto do wyboru 7 apartamentów 5-pokojowych o powierzchni od 114 do 116 m2, a także 5 apartamentów 3-pokojowych o powierzchni od 60,8 do 77 m2. Ceny lokali w tym etapie zaczynają się od 12 490 zł za m2.

Ukończenie budowy szóstego etapu planowane jest już za rok – na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2021 r. Nieco wcześniej, odpowiednio w czwartym kwartale 2020 r. i w pierwszym kwartale 2021 r., gotowe będą realizowane równolegle etapy czwarty i piąty. Obejmują one łącznie 54 apartamenty w siedmiu willach miejskich. Połowa z nich została już sprzedana.

We wszystkich dotychczasowych etapach Novej Królikarni Ronson Development sprzedał łącznie ponad 200 apartamentów i segmentów.

 

Luksusowe domy gotowe już latem

Osoby poszukujące jeszcze większej przestrzeni i prywatności będą mogły się wprowadzić na osiedle u podnóża Skarpy Warszawskiej już za około dwa miesiące. W sierpniu br. zakończy się bowiem budowa drugiego etapu domów – 18 luksusowych segmentów o powierzchni od 195 do 215 m2. Do każdego domu przynależny jest ogród o powierzchni nawet 400 m2.

Nowoczesny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum to unikalna oferta na warszawskim rynku. Nie byliśmy więc zaskoczeni, gdy segmenty jednorodzinne zrealizowane w pierwszym etapie sprzedały się bardzo szybko. Na nabywców domów w Novej Królikarni czekają ponadto rozwiązania typu smart home czy stacja ładowania samochodów elektrycznych w przestronnym garażu podziemnym. A całość ze wszystkich stron otoczona będzie zielenią, zapewniając maksimum kameralności i prywatności – podkreśla Andrzej Gutowski.

 

Bezpieczny zakup mieszkania

Ronson Development zdaje sobie sprawę z tego, że wybór i zakup nieruchomości to jedne z ważniejszych decyzji w życiu, które każdy chciałby podjąć w spokoju i w sprzyjających warunkach. Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa i jak najlepsze warunki do podjęcia tej decyzji również w nietypowych okolicznościach, z jakimi mamy obecnie do czynienia, spółka przygotowała wiele rozwiązań, które umożliwiły zapoznanie się z jej ofertą oraz zawarcie umowy rezerwacyjnej bez wychodzenia z domu. Biura sprzedaży Ronson Development przez cały czas pozostawały otwarte (choć przez pewien okres w ograniczonym zakresie), natomiast klienci mogli kontaktować się z konsultantami spółki również zdalnie, m.in. poprzez czat online. Ronson Development zorganizował też kilka edycji Wirtualnych Dni Otwartych, transmitowanych na żywo na Facebooku. Pierwsza edycja odbyła się właśnie na terenie Novej Królikarni.

Przez cały czas trwania „społecznej kwarantanny” współpracujące z Ronson Development kancelarie notarialne były otwarte i dbały o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, by klienci mogli bez ryzyka zawrzeć umowę zakupu.

Wszystkie rozwiązania i środki bezpieczeństwa wdrożone przez spółkę zostały ujęte w Kodeksie Dobrych Praktyk Ronson Development, który dostępny jest na stronie internetowej spółki oraz w każdym biurze sprzedaży.

***

Ronson Development

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.

Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

***

Zapraszamy do śledzenia Ronson Development na Twitterze: twitter.com/Ronson_SE

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Krzysztof Woch
NBS Communications
516 173 691
kwoch@nbs.com.pl
Beata Krowicka
NBS Communications
511 917 929
bkrowicka@nbs.com.pl

 

Opublikowano:
4.06.2020