Ronson Development rusza z przedsprzedażą mieszkań w II etapie osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce

Już od soboty 16 września można będzie upolować okazję i kupić mieszkanie w II etapie osiedla Miasto Moje przy ul. Marywilskiej. Kupujący mogą wybierać spośród 145 mieszkań o powierzchniach od 27 m2, a specjalne ceny promocyjne zaczynają się od 167 tys. zł. Dla rodzin, które zamieszkają na osiedlu Miasto Moje, Ronson Development zaplanował m.in. przedszkole. W I etapie osiedla, który będzie gotowy na początku przyszłego roku, sprzedano już blisko 60% ze 191 mieszkań.

Przedsprzedaż ruszy 16 września o godzinie 10.00 i potrwa do 7 października. Osoby, które zdecydują się w tym czasie na zakup mieszkania, będą mogły skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych. Jednopokojowe mieszkanie dostępne będzie już od 167 tys. zł. Dwa pokoje kupujący mogą nabyć już za 226 tys. zł, a lokum trzypokojowe za 294 tys. zł.

Atrakcyjne ceny pozwolą skorzystać z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych w 2018 r.

Powierzchnie mieszkań w II etapie osiedla Miasto Moje są dostosowane do bardzo zróżnicowanych oczekiwań. Architekci zadbali o najbardziej korzystne rozplanowanie przestrzeni na kompaktowych metrażach. Najmniejsze kawalerki mają 27 m2, mieszkania dwupokojowe – 38 m2, lokale trzypokojowe zaczynają się od 49 m2, a czteropokojowe – od 75 m2.

Każdy, kto zechce sprawdzić, jak w sposób funkcjonalny urządzić nawet nieduże lokum, może odwiedzić mieszkanie pokazowe na terenie osiedla.

By żyło się wygodnie

Mieszkańcy osiedla Miasto Moje mogą liczyć na szereg udogodnień, które uprzyjemnią czas i ułatwią załatwianie codziennych spraw w pobliżu domu.

W projekcie Miasto Moje od początku skupiamy się na zapewnieniu mieszkańcom rozwiniętej infrastruktury, która odpowie na większość potrzeb. W II etapie osiedla powstaną m.in. przedszkole i dwa nowe place zabaw, by nasi najmłodsi lokatorzy mogli uczyć się i bawić jak najbliżej domu – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

To jednak nie wszystko. Ronson Development w osiedlu na Białołęce wprowadza unikatowy koncept – Pasaż Wisła – który odpowie na większość potrzeb mieszkańców i spełni obietnicę stworzenia samowystarczalnego miejsca na mapie Warszawy. W projekcie przewidziano: pasaż handlowy, 12 placów zabaw, siłownię plenerową, amfiteatr, strefę piknikową z grillem i wiele innych atrakcji. Poszczególne udogodnienia będą oferowane mieszkańcom wraz z realizacją kolejnych etapów. Już w I etapie osiedla Miasto Moje otwarty zostanie plac miejski z kawiarniami, fontanną i pierwszym placem zabaw. Lokatorzy będą mieli też do dyspozycji sklepy zlokalizowane w pasażu usługowym w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkań.

Nowe oblicze Białołęki

Budowa II etapu osiedla Miasto Moje ruszyła na początku sierpnia. Ukończenie planowane jest w IV kwartale 2018 roku. W I kwartale przyszłego roku oddany do użytku zostanie natomiast I etap osiedla, w ramach którego powstają dwa budynki wielorodzinne, liczące łącznie 191 mieszkań oraz 14 lokali użytkowych. Blisko 60% mieszkań w tym etapie zostało już sprzedanych.

Osiedle Miasto Moje to największy i najbardziej kompleksowy projekt w historii firmy Ronson Development. Docelowo będzie liczyć około 1500 mieszkań.

Sprawne połączenie nowej inwestycji z centrum Warszawy zapewni m.in. położony w pobliżu przystanek szybkiej kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W odległości pięciu minut samochodem powstanie także w przyszłości stacja metra Bródno.

Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan.

Opublikowano:
14.09.2017