Ronson Development z pozwoleniem na użytkowanie ostatniego już etapu osiedla Espresso na warszawskiej Woli

Ronson Development otrzymał pozwolenie na użytkowanie czwartego etapu osiedla Espresso na warszawskiej Woli. Spółka sprzedała wszystkie ze 135 mieszkań dostępnych w ramach Espresso IV na kilka miesięcy przed zakończeniem budowy.

– Pierwsi mieszkańcy czwartego etapu osiedla Espresso otrzymają klucze do swoich mieszkań na początku marca – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Espresso to jeden z naszych bestsellerów, ale zainteresowanie klientów mieszkaniami w ostatnim etapie inwestycji i tak przerosło nasze oczekiwania. Sprzedaż zakończyliśmy tam cztery miesiące przed zakończeniem budowy. Osiedle ma dogodną lokalizację i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i resztą Warszawy. Ponadto w ramach tej inwestycji zapewniliśmy mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak specjalna strefa malucha czy Espresso Club. To specjalna przestrzeń do rekreacji mieszkańców z bezpłatnym wi-fi, stołem do bilardu i piłkarzykami. Mieszkańcy osiedla będą mieli również dostęp do plenerowej siłowni. Doskonała lokalizacja i wspomniane udogodnienia niewątpliwie przyczyniły się do dużego sukcesu sprzedażowego tej inwestycji – dodaje Andrzej Gutowski.

Osiedle Espresso znajduje się na Woli, przy ul. Jana Kazimierza, w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co umożliwia sprawny i szybki przejazd do centrum stolicy. W odległości ok. 10 minut spacerem od inwestycji znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego i budowana właśnie u zbiegu ulic Wolskiej i Płockiej stacja metra Płocka. W okolicy znajdują się parki Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centra handlowe i rozrywkowe.

W czwartym etapie osiedla Espresso powstało 135 mieszkań, w metrażach od 30 do 111 m2. Ceny zaczynały się od 6 700 zł za m2. Łącznie w ramach czterech etapów osiedla Espresso powstało 625 mieszkań.

Opublikowano:
22.02.2018