Ronson Development z pozwoleniem na użytkowanie ostatniego etapu osiedla Młody Grunwald w Poznaniu

Ronson Development otrzymał ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie trzeciego, ostatniego już etapu poznańskiego osiedla Młody Grunwald. To ostatni dzwonek na zakup mieszkania w tej inwestycji – w ofercie zostało jeszcze 40 mieszkań (w metrażach od 47 do 133 m2) z ponad 390 wybudowanych w ramach trzech etapów osiedla.

Ronson rozpocznie niebawem przekazywanie mieszkań klientom, dzięki czemu pierwsze przychody z trzeciego etapu inwestycji Spółka rozpozna w rachunku wyników w IV kwartale br.

W inwestycji Młody Grunwald w ofercie dostępnych jest jeszcze 40 mieszkań oraz 8 lokali usługowych. Na klientów czeka: 12 mieszkań 2-pokojowych (od 47 do 66 m2), a także 8 3-pokojowych (od 62 do 81 m2), 12 4-pokojowych (od 75 do 81 m2) i ostatnie mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 104 m2. Ponadto deweloper dysponuje jeszcze 7 mieszkaniami z antresolą w metrażach od 102 do 133 m2. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 5 550 zł za m2.

W ramach osiedla Młody Grunwald zadbaliśmy o szeroką ofertę mieszkań, odpowiadającą zarówno na potrzeby osób szukających mniejszych metraży jak i tych największych, będących alternatywą dla zakupu domu. Spodziewamy się dynamicznej sprzedaży ostatniej puli mieszkań. Fakt, że lokale są już gotowe, ma duże znaczenie dla kupujących – mówi Justyna Hamrol – Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Młody Grunwald położony jest przy ulicy Kamiennogórskiej, zaledwie 10 minut od centrum Poznania i Lasku Marcelińskiego. W pobliżu znajdują się sklepy, centra handlowe i przychodnia. Na samym osiedlu funkcjonuje restauracja, gabinet spa, delikatesy, dwie szkoły językowe oraz przedszkole artystyczno-językowe.

Poza Młodym Grunwaldem na naszych klientów czeka oferta mieszkań dwupoziomowych IV etapu osiedla Chilli City w Tulcach. To kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, z dwupoziomowymi mieszkaniami 2-, 3-, 4- pokojowymi, w metrażach od 54 do 73 m2. Każde z nich posiada własny ogródek. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 4 316 zł za m2. Warto dodać również, że dla klientów zainteresowanych rządowymi dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych przygotowaliśmy w Chilli City specjalną ofertę. Dzięki niej, klienci już teraz będą mogli podpisać umowę na zakup mieszkania i jednocześnie będą mieli szansę na skorzystanie ze środków z MdM, które będą dostępne na początku przyszłego roku. Przy zawieraniu umowy, wystarczy zaledwie 3 000 zł wkładu własnego – tłumaczy Justyna Hamrol – Wasielewska.

Czwarty etap Chilli City zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Pierwsze trzy etapy z łącznie 88 lokalami zostały w całości wyprzedane.

Opublikowano:
27.10.2017