Ronson Development z pozwoleniem na użytkowanie dla pierwszego etapu osiedla Vitalia na wrocławskiej Klecinie

Wkrótce pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań na osiedlu Vitalia we Wrocławiu. Ronson uzyskał pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu projektu zlokalizowanego w dzielnicy Klecina, w ramach którego sprzedano już ponad 70% lokali.

Ronson rozpoczął już przekazywanie mieszkań nabywcom. Pozwoli to Spółce rozpoznać przychody ze sprzedaży lokali w rachunku wyników (głównie w III i IV kwartale br.). W  pierwszym etapie osiedla Vitalia, w ramach którego powstało łącznie 139 mieszkań, w  ofercie sprzedaży pozostało już niespełna 40 lokali.

– Osiedle Vitalia od początku cieszyło się dużym powodzeniem, m.in. ze względu na wyróżniający się projekt architektoniczny i szereg udogodnień dla mieszkańców. Ponieważ inwestycja otrzymała już pozwolenie na użytkowanie, chętni na zakup ostatnich mieszkań będą mogli nie tylko obejrzeć konkretny lokal, ale też po sfinalizowaniu transakcji od ręki otrzymają klucze – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronson Development.

Aktywny wypoczynek na osiedlu

Vitalia zaprojektowana została z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców, przez co nie tylko wpasowuje się w istniejącą tkankę miejską, ale przyczynia się do jej rozwoju. Po ukończeniu inwestycji do dyspozycji lokatorów będą strefy aktywnego wypoczynku, m.in. plenerowa siłownia, plac zabaw czy samoobsługowa stacja rowerowa. Będą mogli więc aktywnie spędzać czas bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Na terenie inwestycji powstanie także specjalnie zaprojektowana fontanna, która latem przyniesie ochłodę, a na co dzień będzie umilać relaks na świeżym powietrzu. Projekt architektoniczny osiedla został przygotowany przez cenioną wrocławską pracownię ABART, a  generalnym wykonawcą był Karmar.

Łatwy dojazd

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest przy ul. Jutrzenki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Od jesieni ubiegłego roku wrocławianie oficjalnie mogą też korzystać z mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z  al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut.

W ofercie I etapu osiedla Vitalia znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 37 do 128 m2. Mieszkania w tej inwestycji są dobrze doświetlone i charakteryzują się ustawnością przestrzeni. Wszystkie lokale posiadają także balkony lub ogródki, a do mieszkań położonych na ostatnim piętrze przylegają przestronne tarasy dachowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 5250 zł za m2.

 

Najbliższa sobota, 23 września, będzie dobrą okazją, by podczas dnia otwartego na własne oczy przekonać się o zaletach osiedla Vitalia. To także ostatnia szansa, by skorzystać ze specjalnej promocji cenowej Summer Sale.

Opublikowano:
22.09.2017