RONSON Development z pozwoleniem na użytkowanie dla II etapu domów Novej Królikarni

RONSON Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla drugiego etapu domów
w warszawskiej inwestycji Nova Królikarnia. Domy są położone w najbardziej prestiżowej części osiedla, z bezpośrednim widokiem na jezioro i park.

 

Nova Królikarnia jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyjątkowych produktów
w naszym portfolio. Kiedy projektowaliśmy tę inwestycję dwa lata temu, projektów jak ten było bardzo mało. Nadal takich miejsc na mapie Warszawy jest niewiele –
mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. – Nova Królikarnia jest szczególna z wielu względów, ale jej najważniejszym wyróżnikiem jest to, że stworzyliśmy osiedle willowe w centrum miasta, zewsząd otoczone zielenią.

 

Nova Królikarnia powstała w centrum starego Mokotowa, w sercu zielonego parku
o powierzchni ponad 5 tys. m2. – Projekt Novej Królikarni, z jej kameralną, niską zabudową, zatopioną w zieleni, budzi skojarzenia z ponad stuletnią ideą miasta ogrodu – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes RONSON Development, dyrektor sprzedaży i marketingu. – Nova Królikarnia to m.in. 18 domów jednorodzinnych, z własnym parkiem, jeziorem, kreatywnymi placami zabaw i ścieżkami do biegania. Usytuowana bisko centrum miasta, tuż obok ulic Idzikowskiego i Puławskiej.

 

Domy, które pozostały w sprzedaży mają metraż od 204 do 224 m2 i ogrody do nawet 400 m2. Wyróżnia je system smart dom i oferowane rozwiązania eko, takie jak możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Inwestycję zrealizował Totalbud.

Opublikowano:
30.09.2020