Ronson Development rusza z przedsprzedażą mieszkań w nowej poznańskiej inwestycji Grunwald2

Można już upolować okazję i kupić mieszkanie na osiedlu Grunwald2 – najnowszym projekcie Ronson Development, realizowanym przy ul. Świerzawskiej na poznańskim Marcelinie. Kupujący mogą wybierać spośród 133 mieszkań w pierwszym etapie inwestycji o powierzchniach od 35 m2, a specjalne ceny w ofercie przedsprzedażowej zaczynają się od 5 900 zł/m2. Docelowo w ramach tego projektu powstanie 268 lokali.

Przedsprzedaż ruszyła z początkiem kwietnia i potrwa do końca miesiąca. Osoby, które zdecydują się w tym czasie na zakup mieszkania, będą mogły skorzystać z atrakcyjnej oferty presale. Dwupokojowe mieszkanie dostępne jest obecnie już od 222 000 zł, trzypokojowe kupujący mogą nabyć już za 328 000 zł, a przestronne czteropokojowe za 461 000 zł. Do tego należy doliczyć zakup miejsca postojowego, które w okresie przedsprzedaży dostępne jest w specjalnej cenie.

Mieszkania na osiedlu Grunwald² są dostosowane do bardzo zróżnicowanych oczekiwań. Swoje miejsce będą mogły odnaleźć tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i single. W pierwszym etapie oferowane są łącznie 133 lokale o metrażach od 35 do 90 m2, w tym 66 mieszkań dwupokojowych, 45 „trójek”, 21 mieszkań czteropokojowych oraz jeden lokal usługowy.

W sumie w ramach inwestycji zaplanowano 268 lokali o łącznej powierzchni prawie 14 200 m2. Projekt został przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Lisiak. Budowa osiedla ruszy jeszcze w tym kwartale – Ronson finalizuje obecnie wybór generalnego wykonawcy inwestycji.

Miejskie życie i zielony wypoczynek na wyciągnięcie ręki

Mieszkańcy osiedla Grunwald², z uwagi na doskonałą lokalizację, mogą czerpać z szeregu udogodnień. Osiedle dedykowane jest zarówno osobom aktywnym, ceniącym sobie z jednej strony bliskość terenów zielonych, a jednocześnie szybki dojazd do centrum i możliwość korzystania z atrakcji miejskich, jak i rodzinom z dziećmi, dla których istotna jest bliskość szkół i przedszkoli oraz możliwość spędzania czasu w pobliżu domu.

W projekcie Grunwald² od początku kluczowa dla nas była struktura produktu. Skupiamy się na młodych, aktywnie żyjących ludziach. Wybór lokalizacji na dynamicznie rozwijającym się Grunwaldzie to strzał w dziesiątkę. Blisko 30 lokali zostało już zarezerwowanych. Grunwald² to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania, a czas dla naszych klientów jest bardzo ważny. Szybki dojazd do lotniska czy sprawne dotarcie do pracy na rowerze są równie istotne. Zaplecze biznesowe w najbliższej okolicy to kolejny argument przemawiający za projektem przy ul. Świerzawskiej. Dwupokojowe mieszkania od 35 m2 to idealny produkt również dla indywidualnych inwestorów – podkreśla Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Doskonałą okazją do zapoznania się ze szczegółami nowej poznańskiej inwestycji Ronson Development będzie Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy weekend, 14 kwietnia, w godz. 10.00 – 15:00 przy ul. Kamiennogórskiej 5.

Opublikowano:
11.04.2018