Ronson Development rozpoczyna przedsprzedaż osiedla Vitalia Residence – trzeciego i najbardziej prestiżowego etapu bestsellerowej inwestycji we Wrocławiu

Ronson Development wraca do Wrocławia z trzecią odsłoną hitowego osiedla Vitalia. Deweloper uruchomił przedsprzedaż 27 mieszkań w ramach inwestycji Vitalia Residence, w której docelowo powstanie 81 przestrzennych lokali w kameralnych willach miejskich. Ceny zaczynają się od 6200/m2. W ofercie poprzednich dwóch etapów wrocławskiego projektu dostępne są już tylko dwa ostatnie spośród 222 wybudowanych mieszkań.

Vitalia Residence będzie najbardziej prestiżowym etapem wrocławskiego osiedla. W ramach tej inwestycji powstanie dziewięć kameralnych willi miejskich, liczących po dziewięć apartamentów. W ramach przedsprzedaży, która trwać będzie do 1 czerwca, do oferty trafiły trzy budynki z 27 lokalami.

Vitalia Residence będzie wrocławskim odpowiednikiem naszego prestiżowego warszawskiego osiedla Nova Królikarnia. Vitalia od początku była projektem, który charakteryzowała szczególnie wysoka jakość, ale w trzecim etapie wchodzimy na jeszcze wyższy poziom i będziemy oferować mieszkania, jakich nie było dotychczas w tej części Wrocławia. Tworzymy na Klecinie zieloną enklawę z własną fontanną i elegancką zabudową, która świetnie współgrać będzie z otoczeniem. Vitalia Residence to nasza wisienka na wrocławskim torcie – mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development..

Z myślą o rodzinach

W przedsprzedaży dostępnych jest 13 mieszkań 3-pokojowych, pięć lokali 4-pokojowych oraz dziewięć mieszkań z antresolami i tarasami, które podzielić można na od 4 do 6 pokoi. Kupujący mogą wybierać pomiędzy metrażami od 57 do 126 m2. Ceny lokali 3-pokojowych zaczynają się od 427 tys. zł.

– Bazując na doświadczeniach z poprzednich dwóch etapów, które są już właściwie wyprzedane, zdecydowaliśmy się w Vitalii Residence na układ mieszkań zaplanowany głównie z myślą o klientach poszukujących docelowego mieszkania dla swojej rodziny. Dlatego zdecydowaliśmy się na budowę lokali, które mają trzy pokoje lub więcej – wskazuje Justyna Hamrol.

Bogata infrastruktura

Osiedle Vitalia zlokalizowane jest na wrocławskiej Klecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła oraz liczne sklepy i szpital. Osiedle zapewnia sprawny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park Kleciński, Park Grabiszyński czy Park Południowy. Komunikację w okolicy znacznie usprawniło otwarcie mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut.

Generalnym wykonawcą osiedla Vitalia Residence jest firma Karmar, która wybudowała dla Ronsona także dwa pierwsze etapy Vitalii.

Opublikowano:
17.05.2019