Wkrótce wystartuje budowa Grunwald2 – najnowszej inwestycji Ronson Development w Poznaniu

Ronson Development wybrał Hochtief Polska jako generalnego wykonawcę osiedla Grunwald2, które zostanie zrealizowane przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu. Wartość zawartej umowy na realizację tego projektu wraz z infrastrukturą towarzyszącą wynosi 59,5 mln zł.

Budowa osiedla ruszy w czerwcu br. W ramach inwestycji powstanie 268 lokali dwu-, trzy- i czteropokojowych o zróżnicowanych metrażach od 35 do 90 m2 i łącznej powierzchni prawie 14 500 m2.

– W kwietniu rozpoczęliśmy przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie tego wyczekiwanego przez klientów projektu. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niemal 30% ze 133 oferowanych lokali zostało już zarezerwowanych, co potwierdza duży potencjał naszego projektu wynikający z doskonałej struktury oferowanych mieszkań i bardzo dobrej lokalizacji – wskazał Rami Geris, dyrektor finansowy i członek zarządu Ronson Development.

Przyszli mieszkańcy osiedla Grunwald², z uwagi na jego doskonałą lokalizację, będą mogli czerpać z szeregu udogodnień. Osiedle dedykowane jest zarówno osobom aktywnym, ceniącym sobie z jednej strony bliskość terenów zielonych, a jednocześnie szybki dojazd do centrum i możliwość korzystania z atrakcji miejskich, jak i rodzinom z dziećmi, dla których istotna jest bliskość szkół i przedszkoli oraz możliwość spędzania czasu w pobliżu domu.

Projekt osiedla Grunwald2 został przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Lisiak.

Opublikowano:
8.05.2018