Dwa pierwsze etapy osiedla City Link – bestsellera w ofercie Ronson Development – z pozwoleniem na użytkowanie

Flagowa inwestycja Ronson Development wkrótce wypełni się mieszkańcami. Dwa pierwsze etapy osiedla City Link na warszawskiej Woli uzyskały pozwolenie na użytkowanie. W etapach I, II i III sprzedano już ponad 90% mieszkań.

– Mieszkania w City Link bardzo szybko znajdują nabywców, co potwierdza, że szeroka oferta kompaktowych lokali o ustawnym rozkładzie to strzał w dziesiątkę. O powodzeniu projektu decyduje też lokalizacja na Woli, która staje się nowym centrum stolicy. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na spektakularną panoramę miasta, a w niedalekiej przyszłości do domu dojadą drugą linią metra – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Dzięki uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie Spółka rozpoczęła we wrześniu przekazywanie lokali klientom i może rozpoznawać przychody i zyski z tej inwestycji. Zdecydowana większość lokali trafi do klientów w IV kwartale br.

Dwa pierwsze etapy City Link obejmują łącznie 301 mieszkań i 11 lokali komercyjnych. Realizacja trzeciego etapu osiedla, tj. 16-piętrowego budynku SkyLine, liczącego 184 mieszkania i 5 lokali użytkowych, ukończona zostanie w drugiej połowie przyszłego roku, a obejmujący 258 mieszkań czwarty etap zakończy się w III kwartale 2019 r.

Po sukcesie dwóch pierwszych etapów, kolejne potwierdzają, że osiedle na Woli to bestseller w ofercie Ronson Development. W City Link III zostało już tylko 25 lokali, a w czwartym etapie od czerwca sprzedano już 25% oferowanych mieszkań.

Inwestycja z widokiem na miasto

W City Link powierzchnia mieszkań zaczyna się już od 30 m2. Aż 3/4 lokali w ramach City Link IV to mieszkania 1- i 2-pokojowe (w metrażach, odpowiednio, od 31 m2 i 36 m2). Wielu nabywców traktuje więc zakup jako lokatę kapitału i mieszkanie kupuje z myślą o wynajmie. Zakupy w celach inwestycyjnych stanowią około 30% transakcji na warszawskim rynku pierwotnym, a w przypadku wolskiego osiedla Ronson Development ten odsetek jest jeszcze większy.

Ceny mieszkań w City Link zaczynają się od 328 tys. zł za kawalerkę, 435 tys. zł za dwa pokoje i 585 tys. zł za lokum trzypokojowe.

Jakość na pierwszym planie

City Link to inwestycja o podwyższonym standardzie. Każde mieszkanie jest wyposażone w drewniane okna oraz przestronny balkon lub taras. Na terenie inwestycji zaplanowano wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i wybiegiem dla psów, a tuż obok osiedla powstanie plac miejski z zielenią parkową, ławkami i fontanną.

City Link oferuje również sprawny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, okolicznych parków Sowińskiego i Moczydło, szkół, restauracji, obiektów sportowych, ośrodków zdrowia i centrów rozrywki.

Opublikowano:
29.09.2017