Ostatnie mieszkania od Ronson Development na osiedlu Espresso na Woli

To ostatni moment na zakup mieszkania w sztandarowej inwestycji Ronson Development na warszawskiej Woli. Deweloper ma do sprzedania ostatnie 24 mieszkania w ramach IV etapu osiedla Espresso. Poza trzema kawalerkami w ofercie dostępne są jeszcze mieszkania 3-5 pokojowe w metrażach od 70 do 111 m2. Ceny zaczynają się od 6 700 zł za m2.
– To już ostatnia szansa na zakup mieszkania w jednej z naszych najbardziej popularnych inwestycji. Jej powodzenie to niewątpliwie zasługa dogodnej lokalizacji. Espresso znajduje się na warszawskiej Woli i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i resztą miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest ponadto szereg udogodnień, takich jak osiedlowa Strefa Malucha, siłownia czy – już niebawem – Espresso Club, gdzie skończymy prace wykończeniowe za mniej więcej dwa miesiące. Espresso Club to integracyjna przestrzeń zainspirowana motywami klimatycznego, angielskiego pubu ze stołem bilardowym do dyspozycji mieszkańców – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Espresso to zespół budynków przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Jego budowa została podzielona na cztery etapy. Trzy pierwsze, obejmujące łącznie 490 mieszkań, zostały już ukończone i w całości sprzedane. W ramach Espresso IV powstaje 135 mieszkań i 11 lokali komercyjnych. Ponad 80% z nich zostało już sprzedanych. Aktualnie w ofercie znajdują się już tylko 24 mieszkania, w tym trzy kawalerki o powierzchni do 36 m2 oraz mieszkania 3-5 pokojowe w metrażach od 70 do 111 m2. Budowa Espresso IV ruszyła w kwietniu 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2018 r.

Osiedle Espresso położone jest w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co pozwala na sprawny i szybki dojazd do centrum stolicy. W odległości ok. 10 minut od inwestycji znajduje się również stacja metra Rondo Daszyńskiego, a także budowana właśnie stacja metra Płocka. Lokalizacja umożliwia ponadto łatwy dojazd do dróg ekspresowych S7 i S8. W okolicy znajdują się parki Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centra handlowa i rozrywkowe Fort Wola i Wola Park.

Opublikowano:
19.06.2017