Ostatnie mieszkania od Ronson Development na osiedlu Espresso na warszawskiej Woli

To już ostatni dzwonek na zakup mieszkania od Ronson Development na osiedlu Espresso na warszawskiej Woli. W ofercie zostało już tylko 6 mieszkań w ramach IV etapu inwestycji.

W Espresso na klientów czekają trzy mieszkania 3-pokojowe (w metrażach 70-79 m2), dwa 4-pokojowe (82-90 m2) i ostatnie mieszkanie 5-pokojowe o metrażu 111 m2. Ceny zaczynają się od 6 700 zł za m2.

Espresso to jedna z naszych bestsellerowych inwestycji – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Osiedle ma dogodną lokalizację i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i resztą Warszawy. Ponadto jego mieszkańcy mogą codziennie cieszyć się szeregiem udogodnień, które dla nich przygotowaliśmy w ramach tego projektu. To tam otworzyliśmy we wrześniu Espresso Club, czyli specjalną przestrzeń do rekreacji mieszkańców, gdzie w ramach integrowania się i zawierania sąsiedzkich znajomości można zagrać w bilard, piłkarzyki czy obejrzeć razem film. W klubie dostępne jest również bezpłatne wi-fi. Poza tym na osiedlu powstała siłownia plenerowa i strefa malucha. Zakup mieszkania w Espresso to z pewnością gwarancja na dobrze spędzony czas po pracy w rodzinnym gronie. Trzeba się jednak pospieszyć z decyzją, w sprzedaży zostało nam już tylko 6 mieszkań – dodaje Andrzej Gutowski.

Osiedle Espresso znajduje się przy ul. Jana Kazimierza, w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co umożliwia sprawny i szybki przejazd do centrum stolicy. W odległości ok. 10 minut od inwestycji znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego i budowana właśnie u zbiegu ulic Wolskiej i Płockiej stacja metra Płocka. W okolicy znajdują się parki Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centra handlowe i rozrywkowe Fort Wola i Wola Park.

Budowa osiedla Espresso została podzielona na 4 etapy. Trzy pierwsze, obejmujące łącznie 490 mieszkań, zostały już ukończone. W ramach Espresso IV, które ma zostać oddane do użytku w I kwartale 2018 r., powstaje 135 mieszkań.

Opublikowano:
31.10.2017