Ostatnia szansa na mieszkanie w Moko. Ronson Development oferuje dziewięć gotowych apartamentów w okazyjnych cenach

Mieszkania 3-, 4- i 5-pokojowe w cenach od 7990 zł za metr kwadratowy – to oferta „Last Chance” Ronson Development, która obejmuje ostatnie 9 apartamentów na warszawskim osiedlu Moko. Projekt położony w intensywnie rozwijającej się części Mokotowa przyciąga rodziny poszukujące mieszkania w świetnej okolicy.

 

To już ostatni moment na zakup własnego M w hitowej inwestycji Ronson Development na warszawskim Mokotowie. Na osiedlu zostało już tylko dziewięć apartamentów: jeden 3-pokojowy, pięć 4-pokojowych i trzy 5-pokojowe. Powierzchnia wykonanych w wysokim standardzie lokali to od 83 do 140 m2, a z części z nich wyjść można na przestronne tarasy, które sprzyjają urządzeniu zacisznego ogrodu w środku miasta.

Ceny apartamentów zaczynają się od 7990 zł za metr kwadratowy, a ponieważ są to lokale gotowe, od razu po zakupie możliwy jest odbiór kluczy.

– Osiedle Moko to projekt wyjątkowy pod względem lokalizacji, położony w znakomitej części Mokotowa. Jest stąd niedaleko zarówno do stacji metra Wierzbno, popularnej Galerii Mokotów i pięknych parków – Królikarni, Pola Mokotowskiego czy Ogrodu Jordanowskiego z obszernym placem zabaw. Z apartamentu w Moko można więc łatwo dostać się spacerem do ważnych punktów dzielnicy. Osiedle jest też bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

 

Z myślą o mieszkańcach

Podczas projektowania osiedla Moko, komfort przyszłych mieszkańców był na pierwszym planie. Panoramiczne, drewniane okna oraz przynależące do mieszkań balkony lub tarasy zapewniają dużo światła we wnętrzach. Do dyspozycji lokatorów oddano także Moko Club – miejsce spotkań z szeroką ofertą rozrywek, takich jak stół bilardowy, konsola do gier, strefa telewizyjna i kącik zabaw dla dzieci.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się także plac miejski z zielenią, ławkami i miejscami parkingowymi dla niepełnosprawnych.

 

Znakomita część Mokotowa

Osiedle Moko to cztery budynki wybudowane w ramach dwóch etapów, liczące łącznie 326 mieszkań i 19 lokali usługowych. Ze względu na położenie w niewielkiej odległości od licznych terenów zielonych, placów zabaw oraz galerii handlowej, jest to znakomita lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Planowane w tej części Mokotowa inwestycje w tereny rekreacyjne, ułatwienia komunikacyjne i obiekty użyteczności publicznej, sprzyjają intensywnemu rozwojowi dzielnicy. Dlatego kupno lub wynajem mieszkań w tej części Warszawy cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Więcej informacji na stronie projektu Moko.

 

***

Zapraszamy do śledzenia Ronson Development na Twitterze: twitter.com/Ronson_SE

 

***

Ronson Development

Ronson Development jest doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się deweloperem prowadzącym inwestycje mieszkaniowe w największych polskich miastach, głównie w Warszawie, a także w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.

Od początku swojej działalności w 2000 r. Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich. Od 2007 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ronson tworzy przestrzenie, w których dobrze i wygodnie się mieszka. Obecnie, w ofercie firmy znajdują się mieszkania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów – są w niej zarówno apartamenty jak i lokale z segmentu popularnego.

Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dowodem zaufania klientów do firmy są liczne nagrody i certyfikaty, w tym nagroda w kategorii usługi deweloperskie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014 oraz godło Deweloper Roku 2013 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Ronson jest również laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. W 2013 r. firma zajęła I miejsce w rankingu Giełdowa Spółka Roku w kategorii „Relacje inwestorskie” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Z kolei w 2017 r. strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

 

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Krzysztof Woch

NBS Communications

516 173 691

kwoch@nbs.com.pl

Beata Krowicka

NBS Communications

511 917 929

bkrowicka@nbs.com.pl

 

 

Opublikowano:
23.08.2018