Miasto Marina – nowy projekt Ronson Development we Wrocławiu – już w budowie

Budowa osiedla Miasto Marina, na którym powstanie łącznie 151 apartamentów, rozpoczęła się pod koniec lipca. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Karmar S.A. Miasto Marina cieszy się dużym zainteresowaniem klientów: w ramach przedsprzedaży Ronson Development znalazł już chętnych na 30 apartamentów.

– Miasto Marina to nasza trzecia inwestycja realizowana we Wrocławiu. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, spotkała się ona z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jej przedsprzedaż uruchomiliśmy na początku lipca, a już podpisaliśmy 30 umów rezerwacyjnych. Popularność naszego nowego projektu to niewątpliwie zasługa jego topowej lokalizacji – w centrum Wrocławia, tuż nad samą Odrą, vis-a-vis Politechniki – oraz kameralnego charakteru samej inwestycji – wskazał Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle będzie się składać z pięciu budynków o niskiej zabudowie, połączonych wspólnym garażem podziemnym. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Na Grobli 20, 22, 24. W sumie powstanie tu 151 apartamentów o łącznej powierzchni 6,1 tys. m2. Generalnym wykonawcą osiedla została firma Karmar S.A., z którą Ronson Development współpracował już przy realizacji swoich wcześniejszych projektów, w tym dwóch inwestycji we Wrocławiu, tj. osiedla Impressio oraz Vitalia.

W ramach I etapu projektu Miasto Marina do oferty sprzedaży trafiło 97 apartamentów w metrażach od 22 m2. Najtańsze z nich można nabyć w cenie już od 7 300 zł za m2. Ceny apartamentów z widokiem na Odrę zaczynają się od 10 300 zł za m2.

Salon sprzedaży nowej wrocławskiej inwestycji Ronson Development zlokalizowany jest tuż przy placu budowy, przy ul. Na Grobli 18. Projekt architektoniczny osiedla opracowała wrocławska pracownia Abart Projekt, która zaprojektowała również Impressio i Vitalię.

Zakończenie budowy osiedla Miasto Marina planowane jest na przełom 2018 i 2019 r.

Opublikowano:
3.08.2017