Vitalia
Klecina

  • I etap gotowy – przyjdź i zobacz naszą jakość!
  • 13minut od centrum Wrocławia
  • mieszkania 2, 3, 4-pokojowe od 39 do nawet 110m2
  • osiedle pełne benefitów

Plac zabaw oraz
fontanna

Koniec z nudą i spędzaniem czasu przed ekranem komputera. Zabawy, bieganie, turlanie –tutejszy plac zabaw jest gotowy na przyjęcie Waszych dzieci. Na świeżym powietrzu rodziny mogą kreatywnie i aktywnie spędzać czas. W letnie i upalne dni nie ma nic lepszego niż fontanna, dzieci ją uwielbiają, a dorośli podziwiają. Wyobraźcie sobie, co tu się będzie działo latem w gorące dni. Kiedy się spotkamy?Zobacz gotowe mieszkania

We wrześniu 2017 zakończyliśmy budowę I etapu osiedla. W sprzedaży są dostępne jeszcze ostanie gotowe mieszkania. Zapraszamy na oględziny gotowej części inwestycji 6 dni w tygodniu.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy na naszym osiedlu szukają docelowego miejsca zamieszkania w II etapie inwestycji zaprojektowaliśmy większe mieszkania niż w poprzednim.  Ponad 80 % procent mieszkań w nowo budowanej fazie są to lokale 3 pokojowe i większe. Obydwa budynki II etapu mają również bardziej kameralny charakter. Są mniejsze, liczą zaledwie 86 mieszkań oraz zlokalizowane są w na końcu cichej ulicy Kabaczkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi mieszkaniami!