WPROWADŹ SIĘ
JUŻ W TE WAKACJE!

Nova Królikarnia to domy i apartamenty miejskie wkomponowane w zielony raj. Poza parkiem i jeziorem, do dyspozycji mieszkańców przeznaczony zostanie plac miejski oraz szereg punktów obsługowych. Pierwsze budynki inwestycji I etapu będą dostępne już w kwietniu 2018 roku. II etap gotowy w 2Q 2019. Domy i apartamenty miejskie nad jeziorem już od 10 500 zł/m2


zamieszkaj
nad jeziorem

Wyjątkowości Novej Królikarni dodaje zlokalizowany na terenie inwestycji park z jeziorem. Miejsce idealne do odpoczynku, usytuowane z dala od zgiełku miasta. Marzyłeś o zamieszkaniu w parku nad jeziorem?

To tutaj.


Apartamenty
Kompaktowe

Zachwyć się intensywnością zieleni i spokojem wkomponowanym w przyspieszony rytm wielkiego miasta. Lubisz wymagać więcej od miejsca do życia? My Ci to damy!

ZOBACZ OFERTĘ

Apartamenty
Rodzinne

Spokój, wszechobecna zieleń, promienie słońca przenikające korony drzew, wypełniające powoli cały dom... Czy nie chciałbyś, aby tak wyglądała codzienność Twojej rodziny?

ZOBACZ OFERTĘ
Dom

Domy i Wille
Miejskie

Dom nad jeziorem? To jest właśnie to, czego zawsze chciałeś. To miejsce da Ci poczucie przestronności w najwyższym standardzie. Nie odkładaj swoich marzeń na później.

ZOBACZ OFERTĘ