WPROWADŹ SIĘ
JESZCZE W TYM ROKU

Nova Królikarnia to domy i apartamenty miejskie wkomponowane w zielony raj. Poza parkiem i jeziorem, do dyspozycji mieszkańców przeznaczony zostanie plac miejski oraz szereg punktów obsługowych. Pierwszy etap inwestycji dostępny w 4Q 2017 roku. Drugi etap już w sprzedaży!


zamieszkaj
nad jeziorem

Wyjątkowości Novej Królikarni dodaje zlokalizowany na terenie inwestycji park z jeziorem. Miejsce idealne do odpoczynku, usytuowane z dala od zgiełku miasta oraz, co istotne, dostępne jedynie dla mieszkańców osiedla. Marzyłeś o zamieszkaniu w parku nad jeziorem?

To tutaj.


Apartemanty
Kompaktowe

Zachwyć się intensywnością zieleni i spokojem wkomponowanym w przyspieszony rytm wielkiego miasta. Lubisz wymagać więcej od miejsca do życia? My Ci to damy!

ZOBACZ OFERTĘ

Apartemanty
Rodzinne

Spokój, wszechobecna zieleń, promienie słońca przenikające korony drzew, wypełniające powoli cały dom... Czy nie chciałbyś, aby tak wyglądała codzienność Twojej rodziny?

ZOBACZ OFERTĘ
Dom

Domy i Wille
Miejskie

Dom nad jeziorem? To jest właśnie to, czego zawsze chciałeś. To miejsce da Ci poczucie przestronności w najwyższym standardzie. Nie odkładaj swoich marzeń na później.

ZOBACZ OFERTĘ