Strefa rekreacji Moko Club otwarta dla mieszkańców osiedla Ronson Development

Ronson Development przekazał na ręce mieszkańców osiedla Moko przy ul. Magazynowej w Warszawie klucze do specjalnie zaprojektowanej strefy rekreacji Moko Club. Będzie to miejsce spotkań służące rodzinnej i sąsiedzkiej integracji. Do dyspozycji mieszkańców osiedla są takie atrakcje, jak stół bilardowy, konsola do gier czy strefa telewizyjna.

– W ostatnich latach deweloperzy dokładają starań, żeby części wspólne w ramach realizowanych projektów odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Na naszym flagowym osiedlu Moko na Mokotowie postanowiliśmy pójść o krok daleji z udziałem profesjonalistów zaprojektowaliśmy dla mieszkańców strefę spotkań, która ma służyć pogłębianiu sąsiedzkich relacji. Będzie to miejsce spotkań „na kawę” czy wspólnego oglądania meczów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Rekreacja z zachowaniem stylu

Moko Club to pomieszczenie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w pierwszym etapie osiedla Moko wybudowanego przez Ronson Development. Do dyspozycji mieszkańców oddano strefę telewizyjną, stół bilardowy, konsolę do gier, automaty z napojami, a także kącik zabawy dla dzieci. Za projekt wystroju wnętrza odpowiadała pracownia Galerie Venis.

Projekty, takie jak Moko Club, zawsze są swojego rodzaju wyzwaniem dla architekta. Tego typu wnętrze musi mieć swój specyficzny, oryginalny charakter i jednocześnie trafiać w gusta osób, które będą w nim spędzać czas. Oryginalność i uniwersalność są trudne do pogodzenia, ale myślę, że w przypadku Moko Club zdecydowanie nam się to  udało. Wnętrze pomieszczenia zaprojektowaliśmy w nowoczesnym, industrialnym stylu z wykorzystaniem klubowych elementów. Postawiliśmy także na jasne kolory przełamane charakterystycznymi detalami, które dodają całemu wnętrzu świeżości i lekkości mówi Katarzyna Firmowska, architekt z firmy Galerie Venis.

Moko i plac miejski

Osiedle Moko to cztery budynki wybudowane w ramach dwóch etapów, liczące łącznie 326 mieszkań i 19 lokali usługowych. Budowa osiedla zakończyła się w listopadzie 2016 r.  W ofercie wciąż dostępne są rodzinne mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 67 do 140 m2. Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna,  przestronne balkony, a niektóre lokale posiadają tarasy o powierzchni nawet do 129 m2. Ceny mieszkań w aktualnej ofercie zaczynają się od 7660 zł za m2. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Ronson realizuje także plac miejski, który stanie się dostępną dla wszystkich przestrzenią publiczną. Plac będzie miał powierzchnię ok. 1800 m2 i znajdzie się na nim niska i wysoka zieleń, ozdobne donice, ławki, a także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

 

Opublikowano:
13.01.2017