Nowy etap City Link – bestsellerowej inwestycji Ronson Development –wkrótce w sprzedaży

Ronson Development rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w ramach nowego, czwartego już etapu swojego bestsellerowego osiedla City Link na warszawskiej Woli. W ramach City Link 4 powstaną 364 mieszkania, z czego ponad 70% stanowić będą funkcjonalne kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Ceny zaczynają się już od 8700 zł za m2.

– Inwestycja City Link od początku cieszyła się dużą popularnością i stała się naszym bestsellerem. Osiedle cechuje bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum, bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. Niewątpliwym atutem projektu jest również szeroka oferta mieszkań kompaktowych, które cieszą się na rynku aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie te czynniki przekładają się właśnie na popularność naszego osiedla. Dlatego też, jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży, w ramach czwartego etapu City Link zdecydowaliśmy się na uruchomienie przedsprzedaży. Zebraliśmy listę osób zainteresowanych i to do nich w pierwszej kolejności skierujemy naszą ofertę – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Aż 275 mieszkań z 364 zaplanowanych w ramach City Link 4 to mieszkania 1- i 2-pokojowe (w metrażach, odpowiednio, od 31 m2 i 36 m2). Dlatego inwestycja jest doskonałą propozycją dla klientów szukających mieszkań na wynajem. Klienci zainteresowani większymi metrażami również znajdą bogaty wybór lokali. W ofercie znajdzie się 71 mieszkań 3-pokojowych i 18 4-pokojowych o powierzchni nawet do 131 m2. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 8700 zł za m2.

Inwestycja powstanie przy ul. Wolskiej 45, tuż obok pierwszego etapu osiedla City Link, który jest właśnie na ukończeniu. W ramach projektu powstaną także 4 lokale komercyjne. Budowa ruszy w najbliższych miesiącach, a jej zakończenie planowane jest na drugą połowę 2019 r. Generalnym wykonawcą została firma Strabag. Za projekt odpowiadała firma Archiplan Studio, która zaprojektowała również wcześniejsze etapy osiedla.

Niewątpliwym atutem City Link 4 jest lokalizacja. Mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury miejskiej, okolicznych parków Sowińskiego i Moczydło, szkół, restauracji, obiektów sportowych czy ośrodków zdrowia. Tuż obok osiedla planowana jest również kolejna stacja drugiej linii metra – Wolska.

– Ponadto, niska zabudowa od strony południowej i wschodniej City Link 4 pozwoliła zagwarantować tej części budynku bardzo dobre doświetlenie. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony, a lokale na najwyższych piętrach w tarasy. W każdym mieszkaniu  zastosowane zostały drewniane okna, większe niż wskazują normy, co dodatkowo zapewni mieszkańcom odpowiednie nasłonecznienie. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu klatki schodowe będą posiadać tonację spójną z elewacją budynku. Do dyspozycji mieszkańców będzie również wewnętrzne patio z placem zabaw, zielenią i przestrzenią rekreacyjną oraz, co szczególnie docenią miłośnicy zwierząt, wybieg dla psów – mówi Ewa Widera z firmy Archiplan, generalny projektant City Link 4.

W poprzednich etapach osiedla City Link udział Ronson Development wynosi 50%. W City Link 4 Spółka posiada 100% udziałów.

Opublikowano:
24.05.2017