Osiedle z myślą o Tobie

Miasto Marina to kameralne osiedle składające się z pięciu 4-kondygnacyjnych budynków. Łącznie znajdzie się tutaj 160 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 22 do ponad 60 metrów kwadratowych. Przyjęte rozwiązania technologiczne dają możliwość łączenia poszczególnych powierzchni w większe apartamenty. Pod budynkami zlokalizowana zostanie podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz schowkami garażowymi. Całość inwestycji będzie monitorowa i chroniona. Na parterze w jednym z budynków zlokalizowana zostanie recepcja.


NADODRZAŃSKA REKREACJA I LIFESTYLE

Wyjątkowe położenie Miasta Mariny gwarantuje możliwość korzystania z ogromu atrakcji jakie daje mieszkańcom Wrocławia rzeka Odra. Malownicza Wyspa Słodowa, oferta licznych sportów wodnych, nadodrzańskie przystanie, Kładka Zwierzyniecka, wrocławskie bulwary, statki wycieczkowe, liczne koncerty – to wszystko jest i dzieje się nad Odrą. Żyj tym klimatem na codzień!


Mieszkaj Komfortowo

Nad brzegiem tuż przy Marinie Viator

Położenie osiedla niemalże nad brzegiem Odry, daje możliwość korzystania z lokalnej przystani i jej oferty stworzonej w celu rozwoju i popularyzacji sportów wodnych . To urokliwe miejsce stworzone dla doświadczonych wodniaków oraz wszystkich chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę ze sportami wodnymi.

Apartamenty już od 22 m2

Zaprojektowaliśmy dla Ciebie apartamenty od 22 m2 do 60 m2 z możliwością łączenia w większe powierzchnie. Lokale zlokalizowane na parterach będą miały do swojej dyspozycji ogródki o powierzchniach do 85 metrów kwadratowych.


Strefa Fitness

Dla mieszkańców, na poziomie -1, dostępna będzie strefa fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń.


Przy ul. Na Grobli

Nasza inwestycja zlokalizowana jest zaledwie kilka minut od Politechniki Wrocławskiej i kolejki gondolowej „Polinka”w pobliżu muzeum Hydropolis oraz Kładki Zwierzynieckiej łączej dwa brzegi Odry.

Wewnętrzny Dziedziniec

Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano również funkcjonalny, wewnętrzny dziedziniec.